trebuie combinate articolele si atunci o sa iasa ceva bun.In mare sunt de acord ,insa Lacatus a facut 2 mari greseli.
1.Titularizarea lui Ovidiu Petre (nerefacut) si a lui Toja (saracu nici nu stia cu cine e in echipa...insa sunt sigur ca in retur va fi mult mai bun).Titularizarea lor mi se pare o greseala pt ca a facut ca restul jucatorilor sa alerge in plus pt a compensa.
2.A doua mare greseala o consider cauzata de frica.Nu pot sa nu ma gandesc cum ar fi fost ultimele 15 min cu Ochirosii si B.Stancu in teren.Un mare plus de viteza si de luciditate.Insa introducerea lor inseamna sa-ti doresti victoria,iar Lacatus nu si-a dorit-o.A preferat sa conserve scorul.O mare prostie aveand in vedere ca turcii nu mai puteau sa respire ce sa mai zic de alergat.
In 2 saptamani Galata se poate pune pe picioare,isi recupereaza jucatorii si o sa joace mult mai bine ca ieri seara.Sa speram ca efectele greselilor lui Lacatus nu vor fi resimtite peste 2 saptamani.
