Eu nu l-am acuzat pe Golanski.
Eu l-am acuzat pe Petre Marin.
El nu avea ce sa caute titular in conditiile in care Toja habar nu avea ce joaca echipa.
El nu are ce sa caute titular oricum.Nesu e cu mult peste el.
C.Ronaldo17
Cauta posturile mele din articolele in care se zicea ca am picat cu aia.
Vei vedea ca am zis de foarte multe ori ca "daca jucam fotbal ii putem bate! Pt ca sunt de acelasi nivel cu noi."
Am zis de foarte multe ori ca Galata e o echipa accesibila.
Asa ca faza cu
nu merge la mine."Pfffa, nu avem nici`o sansa",
e insa adevarata.Lacatus are mare noroc daca scoate un egal
Daca nu jucam fotbal in retur, o sa ramanem cu egalul asta.
Zoloz
Ce greseli a facut Nesu in meciul de la Iasi?
Faptul ca i-a dat lui Tanasa un umar in gura?
Aia nu e gresala.Aia e punerea adversarului la respect.
Daca e sa vorbim tot asa, gresala lui Petre Marin din meciul cu Vaslui ne-a costat meciul!
El de ce a mai jucat?
