Da ma!
Ai dreptate!
Porcu!
Cum dracu de a indraznit sa incerce sa impace amandoua partile.
Trebuia sa se usureze pe turci si sa ridice steagul stelist sus!
Ca doar si voi ati sarit si l-ati aparat si sustinut cand becaliii si-a batut joc de el asa cum il sustineti acum pe Lacatus.
Cat despre transferul lui Laca la Fiorentina, habar nu ai care e povestea asa ca nu mai continua acest subiect.
Despe Hagi am scis mai sus.
Despre Lacatus scriu mai jos:
Stii tu la 25 ani:))
Daca jucam cu Fiorentina si Lacatus spunea ca nu stie cu tine sa tina cum ati fi reactionat??Va intreb pe voi astia care ati jubilat cand ati auzit ca Hagi e indecis cu cine sa tina:)
Uite ce scrie pe Wikipedia:
Marius Lãcãtuș s-a nãscut pe 5 aprilie 1964, la Brașov, unde avea sã debuteze, la numai 13 ani, pentru Steagul Roșu. Anul 1983 a fost cel în care "Fiara" a pãșit pentru prima oarã în Ghencea, unde a cunoscut cele mai mari satisfacții din carierã.
A câștigat de 10 ori campionatul național cu Steaua (1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998), 7 Cupe ale României (în anii 1985, 1987, 1988, 1989, 1996, 1997, 1999), o Cupã a Campionilor Europeni (1986) și Supercupa Europei (1987) fiind singurul jucãtor român cu o asemenea performanțã. Cel mai important gol din întreaga sa carierã de jucãtor rãmâne cel marcat în poarta catalanilor de la FC Barcelona, pe data de 7 mai 1986, când Steaua obținea cea mai mare performanțã din istoria fotbalului românesc: câștigarea Cupei Campionilor Europeni. Lãcãtuș a jucat la clubul Steaua din 1983, de la vârsta de numai 19 ani. Între anii 1990 și 1993 a plecat în strãinatate, evoluând în Italia, la AC Fiorentina, apoi în Spania, la Real Oviedo, fãcând o pauzã de 3 ani. Dupã câțiva ani a revenit la Steaua, încheindu-și activitatea de fotbalist la FC Național București în 2000. A rãmas un simbol al Stelei, fiind personajul cel mai iubit de suporterii acestei echipe.
De-a lungul timpului, a evoluat în 414 meciuri din Divizia A și a marcat 103 goluri, în timp ce în Cupele Europene a jucat cu Steaua în 72 de meciuri și a înscris de 17 ori. La nivelul echipei naționale, noul antrenor al Stelei a evoluat în 84 de partide (13 goluri) și a participat la Campionatele Mondiale din 1990 și 1998, precum și la Campionatul European din 1996.
Cariera de tehnician a lui Marius Lãcãtuș a început la FC Național, unde a fost antrenor-jucãtor, dupã care a fost secundul lui Mihai Stoichițã la selecționata statului Panama. Dupã întoarcerea în România, a ocupat funcția de antrenor principal la FC Brașov, Oțelul Galați, Inter Gaz București și UTA Arad, pe care a pregãtit-o între iulie 2006 și octombrie 2007. A dat peste 100 de goluri pentru formația FC Steaua Bucuresti.
Indiferent de valoarea lui Hagi, Lacatus a ramas simbolul Stelei!A fost, este si va fi un mare stelist, chiar daca se va dovedi ca este un antrenor mediocru. Sunt convins ca daca l-ar da afara oierul niciodata nu va fi alta echipa in sufletul lui. In dragoste a spune ca iubesti 2 femei inseamna ca ti-a stat ceasul!Asa este si cu echipa de suflet. Nu poate fi decat UNA!