EXECRABIL!
Nu am crezut pana acum ca Steaua poate juca asa de prost!
Am fost foarte atent si am constatat ca in a doua repriza nu au fost decat doua situatii in care Steaua a tinut mingea mai mult de 5 (cinci) secunde!!! Nu se poate asa ceva.
Din pacate nu jucam nimic in atac si jucam din ce in ce mai prost in aparare.
Nu credeam ca o sa ajung sa fiu asa de dezamagit dupa un 2-2 in deplasare intr-o competitie europeana.
Cert este ca NU suntem calificati. Mai sunt 2 saptamani in care Galata, cu siguranta, o sa creasca. Va fi greu de tot la Bucuresti.
Cat despre rolul lui Laca in toata aceasta panarama de joc imi rezerv dreptul sa comentez intr-un moment in care o sa fiu mai calm.
Imi pare rau ca de ceva timp vizionarea unui meci al Stelei se termina, inevitabill, cu multi nervi! Din pacate, de prea mult timp, fotbalul nu-mi mai aduce nicio satisfactie. Nici chiar acest 2-2 care privit doar ca rezultat, este unul bun.
