o mica corectura : partida va incepe la 20:30 nu la 20:00
sper cum zicea cineva de mai sus sa scapam de complexul moldovei si sa ne facem mana pt miercuri ...
ma bucur ca nu mai apare Nicolita in primul posibil 11 , dar vad ca tot cu 1 atacant o sa jucam ... oare cand o sa aiba Laca "00" sa nu mai joace cu 2 mijlocasi la inchidere si sa joace cu 1 inchizator , 1 de creatie, 2 pe banda si 2 atacanti autentici nu mijlocas ofensiv ....
