FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poli Iași - Steaua București

«123410»
undeshila08.08.2008 16:35

o mica corectura : partida va incepe la 20:30 nu la 20:00

 

sper cum zicea cineva de mai sus sa scapam de complexul moldovei si sa ne facem mana pt miercuri ...

 

ma bucur ca nu mai apare Nicolita in primul posibil 11 , dar vad ca tot cu 1 atacant o sa jucam ... oare cand o sa aiba Laca "00" sa nu mai joace cu 2 mijlocasi la inchidere si sa joace cu 1 inchizator , 1 de creatie, 2 pe banda si 2 atacanti autentici nu mijlocas ofensiv ....

fedora08.08.2008 16:45

Lovin si Banel titulari.

Aveti legatura.

danimarcu08.08.2008 16:53
Lovin si Banel titulari.

:death::death:

AdrianUltras2508.08.2008 17:02

Haideti!

 

Forza Steaua!

SzabiStelistu08.08.2008 17:10

deci....Lovin in locul lui tiago :((..poate Banel da iarasi un autogol :-s

MoWeed08.08.2008 17:11

Aoleu! Si Lovin si Banel, iar 2 mijlocasi la inchidere. Va fi un meci greu.....

zloty08.08.2008 17:11
Lovin si Banel titulari.

Aveti legatura.

astea s schimbari de mare antrenor , sa vedeti cum o sa rupa pamantu Banel

 

 

aa acum inteleg la bagat pa Banel in echipa ca era skibbe in tribuna:))))=))

MoWeed08.08.2008 17:13

Ce-i cu gazonul asta?

danimarcu08.08.2008 17:30

Frumos meci! :beer2:

LARI08.08.2008 17:31

Bai... macar s-alerge, vere... Ca la angajarea aia in careu s-a impiedicat in propriile picioare... Cum, bai, nene?

 

Ca doar e cracanat...

DelPiero1008.08.2008 17:33

Mai are rost sa zic cum jucam?Suntem obisnuiti.Lovin si Banel in primul 'unspe'!E grav!Laca,noi cand plm jucam fotbal?

fedora08.08.2008 17:34

Ati vazut mah centrare Banel?

Laca TU VEZI?

 

Edit:

I-a pus pe aia pe contraatac de era sa ia rosu Ghionea.

Cat mai trebuie sa-l suportam?

AlexV08.08.2008 17:36

In meciul asta chiar se vede cat de limitat este Lacatus. Popa ala e de 3 ori mai antrenor decat el. Daca o sa castigam o vom face din faza fixa. Alt joc plicticos.

MoWeed08.08.2008 17:38

Vai de mine Banel a stricat iar tot ce a avut.

E grav, jucam iar slab de tot....

danimarcu08.08.2008 17:39

Ca sa fiu in trend cu majoritatea de pe site-ul asta,NIMIC DE RAU DE SIMBOLUL NOSTRU!

Jocul este deosebit,antrenorul a trimis,intr-adevar,in teren cel mai bun 11 posibil.

Traiasca Lacatus!In sfarsit avem antrenor,in sfarsit Steaua joaca fotbal!

Traiasca idolul!

fedora08.08.2008 17:41

Diferenta clara de valoare a lotului nostru nu se vede deloc pe teren.

Popica ii da clasa antrenorului nostru.

Asta ca sa nu spun ca-si face realmente nevoile pe noi.

Joc tactic perfect pentru Iasi si asta fara sa forteze.

Probleme in aparare am avut doar noi.

Iar de amenintat poarta adversa nici nu se pune problema.

Szekely si Dayro au fost anulati, iar solutiile de pe banca sunt 0.

E suficient un marcaj strans si nu contam.

Cum am spus, valoarea e clar de partea noastra...

Dar diferenta pe banca tehnica e una dintre un profesionist si un amator.

Nu te supara frate Laca.

dan.laurentiu08.08.2008 17:42

Cat timp trebuie sa-i mai suportam pe acesti pseudo-fotbalisti ......Lovin si Banel?

Eu unul nu mai suport.

Nu jucam nimic in primul rand ca suntem 9 pe teren

DelPiero1008.08.2008 17:45

Vreau 10 Heineken...nici macar ele nu pot face sa uit jocul GROTESC pe care-l prcaticam!Jucam asa de 2 ani!M-AM SATURAT!

P.S.A cazut si nocturna!Ce sa ceri la moldoveni?

SzabiStelistu08.08.2008 17:48

ooo....Arthuro!!BRAVO!!!off........nocturna proasta:-w.....si asta numa la Iasi se poate intampla

danimarcu08.08.2008 17:49
...jocul GROTESC pe care-l prcaticam!Jucam asa de 2 ani!M-AM SATURAT!

Consoleaza-te!Avem simbolul pe banca...

bodanelu08.08.2008 17:49

iar ne injura astia ca am taiat curentul...

xDaJACKALx08.08.2008 17:49

de ce ati pus 20:30 la ora de incepere a meciului ?

SzabiStelistu08.08.2008 17:50

pierdem numai timpul.....ce sa mai astepti....si asta se intampla doar la Iasi......

MoWeed08.08.2008 17:51

In sfarsit a facut Arthuro o faza calumea...

I-a invatat pe moldoveni Copos trucu cu nocturna...

LARI08.08.2008 17:53

Ce actiune buna a avut Arthuro... Mi se pare ca se si misca mult mai bine decat in primele 2 meciuri din campionat... SA FIE INTR-UN CEAS BUN!!!

 

Ionut Popa este al treilea antrenor care ne rupe echipa in doua! La mijloc e marea problema tactica. La Banel si Lovinel - problema de lot...

 

Later Edit: DE CE EXECUTA Banel FAZELE FIXEEEEEEEE??????????? E incredibil, bai, Laca, bai!!! Cred ca si noi dupa 10 beri o dam mai bine!

«123410»