@sorinf, nu e o goana dupa membri pentru un motiv foarte simplu (cei care se inscriu doar dupa pentru reducerea de acum ar trebui sa se gandeasca de 2 ori) : AISS va mai organiza deplasari si in meciurile urmatoare, din CL sau UEFA, cat si la cele de anul viitor, etc. Daca, sa spunem, cineva se inscrie acum si nu isi mai plateste apoi cotizatia, va fi exclus din AISS conform regulamentului AISS, si deci nu va mai beneficia de urmatoarele oferte/facilitati.
Pe de alta parte, e clar ca fiecare ONG trebuie sa aiba si un minim de beneficii oferit membrilor. Este ceea ce facem prin aceste reduceri, si nu cred ca e un lucru negativ.
E clar ca in fiecare organizatie exista un grup activ de membri, care reprezinta un 10-15% din numarul total. Personal, nu vad nici o problema in a fi inscris, a-ti plati cotizatia, fara a te implica mai mult. Normal, dezirabil ar fi ca toti membrii sa se implice, dar suntem constienti ca e un lucru aproape imposibil.
A fost doar o parere..........
tot respectul pentru unele lucruri care le faceti
ideea e ca din punctul meu de vedere cotizatia nu e problema
sau beneficiile
chiar nu conteaza
scopul principal ar fi altul acum
da deja devieaz
o sa mai fie discutii despre asta
eu am cerut concediu si am primit flit
(adevarul e ca am primit la euro si acum au colegii prioritate)
asa ca drum bun baieti si sa va intoarceti fericiti
ne vedem in Liga
