Sunt total dezamagit ca s-a schibat melodia de la goluri . Aceasta e o melodie de club ascultata de toti taranii la volanul unei masini scumpe cu geamu deschis la stop. scooter prinsese radacini in templu si stia toata lumea ca e melodia Stelei. pe melodia asta am trait multe momente importante in Ghencea si la meciu cu brasovul cand au bagat-o pe asta noua parca eram in alta galerie, pe alt stadion. nu trebuia schimbata melodia pt ca nu cred ca va mai exista una care sa reziste atat de mult si sa fie atat de placuta cum a fost scooter. tin minte ca la inceput la un meci cu FC National cand a fost intrarea libera si a fost stadionul plin ochi fiecare spectator o canta. intre timp s-a mai saturat lumea de ea, e adevarat dar devenise reprezentativa pentru noi. Sunt ferm convins ca asta noua nu rezista mai mult de un an. pacat... inca mai sper ca se va reveni la scooter
