FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poli Iasi - FC Steaua 0 - 2 (0 - 0)

«1345»
Virgil09.08.2008 14:16

@ ca-Steaua

 

Numai cine nu munceste, nu greseste. ;) Sa fim seriosi, gresesc si specialistii. Altfel ma pricep cat sa pot discuta cu colegii de forum. Ti se pare ca Lacatus a introdus cel mai bun 11 la acea ora? Cel putin 1/4 din forum spune ca nu.

 

Arthuro mi-a placut la acea faza deosebita, creata de el.. Sa driblezi 3 adversari pe linia de 16 si sa sutezi ti se pare usor? Omul a dovedit ca poate.

Poate ai inteles ca as fi spus ca a fost cel mai bun. Greseala!

 

 

 

 

 

acelasi yo09.08.2008 14:56

Dupa o prima repriza slaba spre foarte slaba( in care prima ocazie notabila la poarta iasului a fost prin minutu 30) ne-am revenit si am castigat cu 2-0 , avand astfel un moral ridicat pentru meciul cu galata. Insa consider ca va conta foarte mult absenta lui SZEKELY, un jucator care dupa parerea mea o sa fie unu dintre oamenii de baza ai Stelei. ORICUM SUNTEM DEASUPRA TUTUROR INDIFERENT DE CE SA VA INTMAPLA IN TURUL III

fansteaua4609.08.2008 21:00

Suporteri stelisti retinuti

 

Fanii bucuresteni sunt in cercetari la Politie dupa ce au sustras 6 000 de lei dintr-o benzinarie din Ciortesti

 

 

19 suporteri stelisti se afla in cercetari la Politia Iasi dupa un incident aparut aseara. Plecind dupa meciul cu Poli spre Bucuresti, microbuzele cu care fanii "ros-albastri" au facut deplasarea s-au oprit la Ciortesti, la o benzinarie, de unde au fost sustrasi 6000 de lei. Vinzatorul si-a dat seama de lipsa banilor abia dupa ce bucurestenii au plecat si a anuntat Politia, care i-a oprit pe fani in judetul Vaslui. Cercetind microbuzele, s-a decis intoarcerea in Iasi a unuia dintre acestea, unde s-au gasit ascunsi 3 400 de lei. Cei 19 pasageri din acel microbuz au ajuns in Iasi unde sunt anchetati, principalul suspect fiind un barbat de 21 de ani.

«1345»