@ ca-Steaua
Numai cine nu munceste, nu greseste.
Sa fim seriosi, gresesc si specialistii. Altfel ma pricep cat sa pot discuta cu colegii de forum. Ti se pare ca Lacatus a introdus cel mai bun 11 la acea ora? Cel putin 1/4 din forum spune ca nu.
Arthuro mi-a placut la acea faza deosebita, creata de el.. Sa driblezi 3 adversari pe linia de 16 si sa sutezi ti se pare usor? Omul a dovedit ca poate.
Poate ai inteles ca as fi spus ca a fost cel mai bun. Greseala!
