Hai. Ultraslan, ce naiba.. chiar shaorma?!! La naiba!
Hai. Ultraslan, ce naiba.. chiar shaorma?!! La naiba!
ultrAslan ![]()
FORZA GALATASARAYFORZA ULTRASLAN
SİZİN HAYALLERİNİZİN BİTTİĞİ YERDE BİZİM GERÇEKLERİMİZ BAªLAR!!!
YOU ARE NIGHTMARE IS A BACK AGAIN!!!
we arent a nightmare ![]()
he wrote false
your nightmare is back again..
Adica daca sa ginste lumea ca suntem romani veniti la meci si ne apucam la ber, nu se ia nimeni de noi?E nici chiar va duceti si voi in liniste si tiptil...
)
Chiar nu simti ironia ?..crezi ca suporterii Stelei o sa mearga discret si cu frica-n san ?..sau o sa ne tupilam dupa sticlele de bere ca sa nu ne simtiti lipsa ?!..
...inteleg ca aveti o stima de sine foarte ridicata si ca simtul proprietatii este dezvoltat..dar , sincer , pentru noi nu reprezentati mai nimic...nici ca istorie fotbalistica si nici in fenomenul ultra' !
Aveti totusi un fotbal bun in ultimii 10 ani , faceti transferuri si infuzii de milioane de euro pentru a compensa lipsa suportului genetic...trebuie totusi sa recunostem , ca nu ati avut niciodata fotbalisti de talie mondiala , gen Hagi , Zidane , Cruiff .....si n-am vazut niciodata fotbalisti turci pe la Real Madrid sau Barcelona. Cu tot respectul , dar in meciul cu noi nu cred ca aveti sanse....avem cu totul alta mentalitate , de la suporteri pana la jucatori !
Sunteti patimasi dar asta nu inseamna ca va admiram....
Bafta !
Hi guys.We will win in the İstanbul an we'll going to Bükres very relax.
and maybe I wıll came your country for second macth.I want to see your cry (-:
The wade don't care.Nonda and Karan answer this guys in the hell.
You can ask to me.What is the hell? and I answer this ..you will see that and you will feel.because we'll be there.
We are waiting after the first match in this area.
you're funny!wi'll won at Istanbul!capisci?galata-Steaua 1-2!in the after match thr score will be 2-0 for us!may i tell you the scorers?Dayro AND TOJA!see you later,aligator!
asta ara trebui mutat la discuttii in engleza aici vb in romana. sa se faca un topic acolo Steaua - Galeata cu sare ...ops vreau sa zic Galatasaray
terminate cu sarele ala.daca vrei sa faci mancare si nu ai sare zimi ca ıti trimit eu de aici.discutam aici fara sa ne batem joc unu de altu.fii linișTiti și termınate cu fite.
Bai tukish do you know who Mihai VITEAZU was??........WE ARE his descendants..........!We NOT give UP!IONUTZ-CİPRİAN...te faci de ras ca vorbesti despre Mihai viteazu.citeste istoria și ınvata cati ani am domnıt noı acolo la voı....
bai,****,aici tre' sa-ti zic ca ai dreptate!in istoria noastra s-au **** foarte multe chestii,incepind cu burebista si terminind cu Ioan cuza!nu te baga in seama sa te superi pe vreunul,nu toti cunoastem toate detaliile!
mie mi se pare o timpenie sa folosim anumite momente din istorie,cind am facut,cind am dres,ca mi se pune pata si vreau sa injur!istoria e istorie si nu tre' s-o punem in fata doar pentru ca noi vrem sa fim destepti!
decebal,Mihai viteazul,Stefan,Mircea,hai sa-mi bag ****!imi vine sa rid!
in rest,Steaua rupe gradina regilor!nu asa se traduce liber?
o sa fie un meci cu adevarat greu dar sunt sigur ca Steaua v'a castiga pentru ca este mai bine pregatita decat Galata...FoRzzzA Steaua..!!!. ![]()
![]()
![]()
SAME OLD BORING PICTURES
Astia sunt stresanti cu pozele lor...
meciul de joaca pe 13 august adica miercuri seara si cu asta basta ![]()
Hello my friens.
Yesterday I took to much private message about torch.İstanbul has a to much and not expensive I think you buy not for istanbul you buy and go to the your country.this lin you see.
http://www.volkanhavaifisek.com/index.php?...681c6bdcc5483a3
10 milyon (about 4-5 euros)
there is Üsküdar.
adress and phone:Dr.Fahri Atabey cad.No:79-4 Üsküdar/İstanbul Tel:(0216) 391 2030
adresa de sus si linku este a unui magazin gen ULTRAS se gasesc fumigene s.a.m.d
Lamb shaorma. Where is the best lamb shaorma in town?![]()
Or kebap ![]()
sunt curios daca, in caz de scoate Steaua un rezultat bun la istanbul, turcaletii astia or sa mai calce pe aici..
sunt curios daca, in caz de scoate Steaua un rezultat bun la istanbul, turcaletii astia or sa mai calce pe aici..
ia zimi mister marele DJ ce ınseamna ''turcaletii''.eu sau vreun turc de aici (ın afara de niște om fara bun simti)nu am zis nımıca de poporul vostru.nu romanii dar tu esti un OMULETZ.eu o sa fiu aici ıntotdeauna ai ceva ınpotriva???
Tu esti turc de origine?Vorbesti mai bine romana decat unii de pe aici...
Match Until One Foward Take,Steaua Certainly Sieve
you once again prove your complete state of mental retardation with that post. congratulations.
Meci greu avem sanse egale sa vedem cine e mai buna,eu cred ca Steaua! ![]()
![]()
![]()
Intrebare intrebatoare : Cand se joaca, pe 12 sau 13? ![]()
Cum au zis si la sport.ro
Steaua 55 % - Galatasaray 45 %
![]()
![]()
![]()