crapedul joaca bine,si asta nu intamplator.Cum spunea si @AdrianUltras25 mai sus,se pare ca ne-au luat-o inainte la nivel de management.Un antrenor care in Portugalia avea statut de "ratat" face treaba buna in Romania.Asta ne arata diferenta dintre fotbalul romanesc si cel din occident.
Peseiro in doua luni a facut sa functioneze o echipa cu multi jucatori noi,ceea ce Lacatus nu e in stare de aproape un an.Patronii lor l-au inlaturat pe cel mai important om al lor,din cauza pretentiilor salariale,l-au pedepsit pe Constantin pt declaratii,masuri care arata ca doresc sa faca treaba ...
Daca nu ne revenim urgent,daca vom pierde din nou puncte pretioase in turul campionatului,sunt sigur ca in retur nu vom mai putea face nimic.Rivalii nostri si-au invatat lectia,nu vor mai pierde punctele usor...
