FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Ascultati Acum?

«167891087»
4_ever_steaua14.10.2008 18:06

ombladon-nici o lacrima

c.ronaldo1714.10.2008 18:50

Raku - Nimic d. pierdut

_yang14.10.2008 19:05

Luna amara cu Ombladon - Loc lipsa

 

Lu' Gigi ii plac dedicatiile

 

Am ceva cu mintea ta

Indiferent de realitate

In mintea ta-i tot noapte

Nu mai poti scapa din ea

[...]

Vreau doar sa arzi in tine ceas de ceas

Vreau doar sa astern uitare pe tot ce-a mai ramas

[...]

Nu vreau sa-mi fac loc sub o alta dicatura

Sunt pierdut in multimea plina de ura

[...]

Minti bolnave conduc minti slabe prin noapte

Fara resentime spre moarte

MoWeed14.10.2008 19:07

Parazitii-Glume de rahat

STARforce15.10.2008 09:50

Thievery Corp. Warning shots

KolloSal15.10.2008 11:02

Coldplay- Speed of sound

Recoba15.10.2008 13:12

M6- Fade to Black

AdyX15.10.2008 15:33

Amon Amarth - Cry Of The Black Birds

AlexxxG15.10.2008 17:29

Clona

se7en15.10.2008 20:40

Air - Dirty Trip

adidwu16.10.2008 10:09

System of a Down-ATWA

ultra_ss16.10.2008 10:28

Inna - Hot

4_ever_steaua16.10.2008 17:53

shaggy-angel

razvan_stelist200719.10.2008 11:07

the killers-somebody told me

 

puimic21.10.2008 20:22

inna -hold

Blackzie22.10.2008 08:33

Metallica - Sad but True Link

_yang22.10.2008 08:48

C.I.A. - Sentiment suprem

 

Punem ban pe ban, da' ne lipsește pasiunea.
Spui: nu ține loc de foame. Doamne, ce naivã-i lumea !
Deloc dreaptã, viata e doar o treaptã,
Ghidatã subtil de soartã, spre pacea mult așteptatã.
Întoarceți-vã la arta ! Indiferent de formã
Cã e graffiti pe pereți sau castel fãcut din shaormã,
Cã e film sau poezie ori simple schițe pe hârtie
Pot deveni opere rare la Louvre în galerie.
Și cine știe ? Poate în fiecare din noi
Se ascunde fie un artist fie vreun fiu de eroi !
Totu' depinde de voi, care-i doza de realism :        
E sentiment suprem sau nevoia de optimism ?

c.ronaldo1722.10.2008 16:30

ArsPoetica - Teatral

psr22.10.2008 16:45

Maximilian - Dragoste nebuna cu Angeles

4_ever_steaua22.10.2008 17:49

spitalul de urgenta-LASA`NE (becali)

_yang23.10.2008 13:43

C.I.A - Culoarea banilor.mp3

 

ArsPoetica - Teatral

 

 

Si eu care credeam ca asculti de 2 zile doar C.I.A. - Sentiment suprem... :oops: Si bine ca ai inlocuit ș cu s ca se vedea semnul intrebarii...

 

c.ronaldo1723.10.2008 13:48
Si eu care credeam ca asculti de 2 zile doar C.I.A. - Sentiment suprem... :oops: Si bine ca ai inlocuit ș cu s ca se vedea semnul intrebarii...

 

:rolleyes:

Nu prea am bagat in seama trupa asta, C.I.A. pana cand am vazut ca ai postat tu de mai multe ori. Am fost curios aseara sa vad cum suna, iar astazi am ascultat in casti tot albumu` de 10 ori cred. :)

 

Cumicu - Singura care conteaza

psr23.10.2008 18:58

Maximilian - Langa telefon cu JJ si Villy

 

 

AsSaSiN23.10.2008 19:27

Alex feat. Matteo-2night

patko27.10.2008 08:19

Timo Mass-Subtillete

«167891087»