FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Ascultati Acum?

«1181920212287»
1uLy4Nn11.08.2009 16:09

Request 629 :wub:

KERATOCONUS11.08.2009 17:14
dr.adrian912.08.2009 14:52

Poison Pen - The 2nd Ammendment (Feat. Immortal Technique)

 

http://www.youtube.com/watch?v=GjrBPz4cgSY...feature=related

axl12.08.2009 14:57

Duffy - Stepping Stone

Nu-s ce dracu am.

Ally_stelista12.08.2009 21:38

B.U.G MAFIA-Cu talpile arse (marfa piesa, de azi dimineata e pe repeat si nu ma mai pot supara)

Daniel-Ionut13.08.2009 07:51

BUG Mafia - Dupa blocuri :shifty:

Vlad Bogdan13.08.2009 09:13

Ombladon - M**a ii rupta din rai =))

 

http://www.youtube.com/watch?v=rTr8XYCSJ38...feature=related

Maye13.08.2009 19:59

Cumicu - Mi-e jena.

MoWeed13.08.2009 20:29

Getto Daci-Octombrie rosu

D4v1dstelist14.08.2009 08:17

Cheloo feat. Bitza - Vicii

The Game14.08.2009 08:25

Cheloo feat. Bishop-**** is the word

ady_ultras14.08.2009 08:54

zale - cum produc

The Game16.08.2009 07:48

Spike-Banii(varianta MP3)

 

D4v1dstelist16.08.2009 14:14

BUG Mafia feat Jasmine Cu Talpile Arse

MoWeed16.08.2009 22:53

Dj Undoo - Romania zgarie discul-Nivelul 1

Ronnie16.08.2009 22:58

Spike - Banii

dr.adrian916.08.2009 23:00
Spike - Banii

 

si eu

vlad17.08.2009 05:58

Pe un Dorel care da cu un pick-hammer in asfalt! Imi bubuie capul. Vrednici astia ! De la 7 dimineata sunt pusi pe treaba. Dar pana la 10 dimineata le trece!

bodanelu17.08.2009 08:03

@vlad, relax. De 2 saptamani s-au apucat astia sa renoveze baile in camine. Si la ora 6:30 dimineata sunt calare cu pickhammer-ul pe pereti. M-am obijnuit deja :)

D4v1dstelist17.08.2009 13:37

Puya-Foame de bani

 

 

vlad17.08.2009 14:10
@vlad, relax. De 2 saptamani s-au apucat astia sa renoveze baile in camine. Si la ora 6:30 dimineata sunt calare cu pickhammer-ul pe pereti. M-am obijnuit deja :)

 

 

La mine de 2 ani tot repara strada.Au facut-o ,au spart-o ,au facut-o iar.....ma dor capetele!

D4v1dstelist17.08.2009 17:49

Nimeni Altu-Astia sunt banditi.

_yang17.08.2009 18:11

 

O ascult de 4 ore de acum... O are cineva mp3 in varianta asta, ca tot de atatea ore o caut...? :((

David17.08.2009 18:21

Cumicu cu Rimaru-Niciodata

KERATOCONUS17.08.2009 18:26

Partizan - Banii

«1181920212287»