E rãu sã fii houser??
:D
Noi ne-am fãcut o impresie proastã despre spanioli, etichetându-i cocalari, mtv-iști, houseri, etc.
E rãu sã fii houser??
:D
Noi ne-am fãcut o impresie proastã despre spanioli, etichetându-i cocalari, mtv-iști, houseri, etc.
Va recomand Zale fratilor. Le ascult albumul Chei verbale din 2005 si nu ma satur. Trist e ca ascultand acest albu realziezi ca din 2005 pana in 2009 NIMIC NU S A SCHIMBAT IN Romania noastra.
Respect Zale!!! Respect Raku!!!
Va recomand si www.happyfish.ro, mai ales rubrica Lumea lui Hancu (nu, nu e Hancu cutremurosul).
))))trist e sa nu realizezi ca din '89 si pana acum nu s-a schimbat nimic ...dar ma rog , depinde ce ochelari folosesti !
ca sa fiu ''on'' ... o super melodie :
Cheloo feat. Guess Who-Fericit(din categoria oldies and goldies)
ellibreradio Guerrilla. Mi-am luat casti la munca si asta o sa ascult toata ziua...
Vreau si eu nelodia celor de la Parazitii - Categoria grea ![]()
parazitii- Mari Romani
BloodHound Gang - Bad Touch
Kazi Ploae si Specii - Ultimul Golan (prod. Sagace)
Nimeni Altu - 2005
Ombladon-Metode clasice de sinucidere
Codu Penal - E doar gri
CIA feat. Cedry2k - ai nimanui
Damian Marley feat. Nas - Road to Zion
EMINEM-We Made You
Hy2RoGeN & Fr3cky pres. Christian Green - Kosovo(Original Mix)
Inna - Amazing
toata lumea la chioscurile de ziare-bug mafia-viata noastra vol.2-8 lei-cumparati originalul-mai rar atata tineret la prima ora la rodipet.
RomanticFM
B.U.G. Mafia - Hoteluri
Play and Win - Deja vu
Omul Cu Sobolani - Ora Opt.
I-gura K. Kuru-Pointed at your temple with the intent to kill
Metallica - Devil's Dance ![]()
(n-am nimerit bine, este ?
)