FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Ascultati Acum?

«1101112131487»
g_funk2826.03.2009 10:55

Oasis - Don`t Look Back In Anger

_yang26.03.2009 11:18

Lecart - Printre Altele aici

crysty1426.03.2009 11:41

The killers-human

razvan2826.03.2009 14:50

yves larock-listen to the voice inside....foarte tare melodia

Ronnie04.04.2009 13:03

Sisu - Din coltul blocului

Robinson Rufay Zapata04.04.2009 14:53

Vama Veche - Epilog

 

of-topic: Ronnie o completare la semnatura: "hotul neprins e om cinstit , iar pagubitul infractor - doar in Romania" , o idee prosteasca de moment :D

razvan2804.04.2009 18:41

puya-undeva in balcani

chiar daca pe youtube e criticata mie imi place

maye04.04.2009 18:42

 

De pe albumul "Probe Audio" anuntat pentru sfarsitul lui Martie. VA RUPEEE!!! Pentru amatorii genului :)

 

Tot luna asta este anuntat sa iasa si albumu' lu' Grasu si Spike. Luna hip-hop! :x

Ronnie ai albumul?

Ronnie04.04.2009 18:45

Inca nu a aparut. In decursul acestei luni scrie pe site-ul lui Guess Who ca va aparea. Au mai aparut ca promo 2 piese:

, si piesa Eugen.
psr04.04.2009 18:52
maye04.04.2009 18:57
Inca nu a aparut. In decursul acestei luni scrie pe site-ul lui Guess Who ca va aparea. Au mai aparut ca promo 2 piese:
, si piesa Eugen.

Mersi.La cum arat clipul nu va aparea la TV.dar bla..who cares?

Daca poti sa imi zici si mie atunci cand va aparea ti-as ramane dator.

dr.adrian907.04.2009 21:54
maye08.04.2009 08:05

Carbon,Grasu XXL , L Doc & Cedry2k - 4la verde.

http://www.youtube.com/watch?v=rLVf8Hv1hw8

Ronnie12.04.2009 18:00

Puya feat. Cedry2k - Yeu,yeu,yeu (urmeaza Puya feat. Cedry2k - Aaa!!! nu vezi nimic)

 

De pe albumul lui Puya care a aparut acum cateva zile. Cedry2k genial, din nou.

se7en12.04.2009 18:12

Nimeni Altu feat. DJ Dox - Fii ai bravilor soldati

trance_tactics12.04.2009 19:40

radio guerilla live !

D4v1dstelist13.04.2009 15:00

Fara Zahar-De la Sate

Marius13.04.2009 15:01

Gold FM

axl13.04.2009 15:02

Bob Marley

KERATOCONUS13.04.2009 15:32

Radio Zu - Mircea Badea

zoint13.04.2009 15:53

Apropo de melodia lui Guess Who cu Spike-Tu, si eu ma duc draq :D

 

 

Daca multi baga melodii aici de gen o sa postez si eu o melodie verde a lu bitza cu ombladon :>

axl13.04.2009 16:26

http://www.videosift.com/video/Red-Hot-Chi...pers-My-Friends

Pe full screen si sonorul dat tare, cu adevarat tare.

Ronnie27.04.2009 17:37

@maye

 

Albumul lui Guess-Who a aparut la comanda pe aici. Acum il poti lua cu 15 ron, peste o saptamana va costa 25. Comenzile vor pleca dupa 3 mai, deci nici daca ai de gand sa il downloadezi nu ai de unde momentan.

razvan2827.04.2009 18:49

Tom Boxer - Dancing

urmeaza Ombladon-Egali din nastere

ninutza27.04.2009 20:32

VIBE FM....

«1101112131487»