Oasis - Don`t Look Back In Anger
Oasis - Don`t Look Back In Anger
Lecart - Printre Altele aici
The killers-human
yves larock-listen to the voice inside....foarte tare melodia
Sisu - Din coltul blocului
Vama Veche - Epilog
of-topic: Ronnie o completare la semnatura: "hotul neprins e om cinstit , iar pagubitul infractor - doar in Romania" , o idee prosteasca de moment ![]()
puya-undeva in balcani
chiar daca pe youtube e criticata mie imi place
De pe albumul "Probe Audio" anuntat pentru sfarsitul lui Martie. VA RUPEEE!!! Pentru amatorii genului
Tot luna asta este anuntat sa iasa si albumu' lu' Grasu si Spike. Luna hip-hop! :x
Ronnie ai albumul?
Inca nu a aparut. In decursul acestei luni scrie pe site-ul lui Guess Who ca va aparea. Au mai aparut ca promo 2 piese:
Inca nu a aparut. In decursul acestei luni scrie pe site-ul lui Guess Who ca va aparea. Au mai aparut ca promo 2 piese:, si piesa Eugen.
Mersi.La cum arat clipul nu va aparea la TV.dar bla..who cares?
Daca poti sa imi zici si mie atunci cand va aparea ti-as ramane dator.
Carbon,Grasu XXL , L Doc & Cedry2k - 4la verde.
Puya feat. Cedry2k - Yeu,yeu,yeu (urmeaza Puya feat. Cedry2k - Aaa!!! nu vezi nimic)
De pe albumul lui Puya care a aparut acum cateva zile. Cedry2k genial, din nou.
Nimeni Altu feat. DJ Dox - Fii ai bravilor soldati
radio guerilla live !
Fara Zahar-De la Sate
Gold FM
Bob Marley
Radio Zu - Mircea Badea
Apropo de melodia lui Guess Who cu Spike-Tu, si eu ma duc draq ![]()
Daca multi baga melodii aici de gen o sa postez si eu o melodie verde a lu bitza cu ombladon :>
http://www.videosift.com/video/Red-Hot-Chi...pers-My-Friends
Pe full screen si sonorul dat tare, cu adevarat tare.
@maye
Albumul lui Guess-Who a aparut la comanda pe aici. Acum il poti lua cu 15 ron, peste o saptamana va costa 25. Comenzile vor pleca dupa 3 mai, deci nici daca ai de gand sa il downloadezi nu ai de unde momentan.
Tom Boxer - Dancing
urmeaza Ombladon-Egali din nastere
VIBE FM....