10.07.2008 21:34
Nici macar Dayro...Szekely si inca doi-trei fotbalisti pe care(inca) ii mai avem in lot?
Nici macar Dayro...Szekely si inca doi-trei fotbalisti pe care(inca) ii mai avem in lot?
Normal ca aia care stiu fotbal au jucat.
La naiba,suntem la pamant baieti!Nu ma astept la absolut nimic de la acest sezon...
ce mai...ne-am batut singuri,dah is increzator ca isi vor reveni
![]()