FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[amical] Steaua București - Swindon Town 2 - 2

«1234»
DelPiero1010.07.2008 21:34

Nici macar Dayro...Szekely si inca doi-trei fotbalisti pe care(inca) ii mai avem in lot?

AdrianUltras2510.07.2008 21:35

Normal ca aia care stiu fotbal au jucat.

 

DelPiero1010.07.2008 21:37

La naiba,suntem la pamant baieti!Nu ma astept la absolut nimic de la acest sezon...

1stelist14.07.2008 20:36

ce mai...ne-am batut singuri,dah is increzator ca isi vor reveni

 

fular-campionii

«1234»