FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[amical] Steaua București - Swindon Town 2 - 2

«1234»
SSK09.07.2008 13:51

Joi, 10 iulie, începând cu ora localã 18 (19, ora României), Steaua va disputa un meci de pregãtire cu Swindon Town, primul din turneul de pregãtire de la Flachau.

stelistul stelist09.07.2008 14:35

si jucam fara Lovin :D

SmellOfVictory09.07.2008 15:29

Sper sa vad in acest meci o imbunatatire la nivelul relatiilor de joc, si cred ca ai nostri o sa joace cu pase din prima si combinatii rapide (sper sa fie asa). Prima repriza din meciul cu Salzburg imi da sperante ca o sa ii facem varza pe englezii astia de Liga a 3 a sau de unde or veni ei cu pase la firul ierbii si un-doi-uri :steag_cruce_invers::rolleyes:

 

a..si un pronostic...4-0 ;))

s0r1n11109.07.2008 15:55

In mod normal,ar trebui sa se inregistreze a 3-a victorie a Stelei din aceste amicale.Dar cred ca tot ce conteaza este jocul si mai putin rezultatul.

steaua_bucuresti10.07.2008 08:05

Sper ca Steaua va juca un fotbal de Champions League. In mod normal ar trebui sa castigam la cel putin 3 goluri diferenta, dar pierdem prea multi jucatori. Dupa Dica, acum Lovin si urmeaza Goian,Radoi,Badea si multi altii

MIREL6RADOI10.07.2008 08:45

Bine macar ca o sa vedem meciul la sport.ro .

MoWeed10.07.2008 10:56

Poate o sa vedem un joc mai bun decat cel cu Red Bull.

Oricum sunt meciuri amicale in care trebuie rulat tot lotul asa ca nu am asteptari extraordinar de mari

DelPiero1010.07.2008 11:36

Eu n-am asteptari in general,de la acest sezon...

Inteleptul10.07.2008 13:28

In acest amical sper sa obtinem un rezultat bun si sa facem un meci foarte bun...,deabia astept meciul cu As.Roma...,dar pana atunci mai e destul de mult :D .....Asa ca pronostic cred ca o sa fie 4-1 :steag_cruce_invers::steag_sah_mic:

Sper ca anul acesta sa luam titlul 24 :hai_steaua:

Marius10.07.2008 16:39

Ghionea! :punk::punk::punk:

 

Noul golgheter din Ghencea :punk::punk:

c.ronaldo1710.07.2008 16:47

Doamne, ce comentator de rahat.

Marius10.07.2008 16:48

Doamne, ce aparare avem! :punk::punk:

 

Hai baieti, spre 24! :punk::punk:

Heart_For_Steaua10.07.2008 16:48

2-0 Cernea :))

AdrianUltras2510.07.2008 16:56
Doamne, ce comentator de rahat.

 

Bai!!!

 

Comentatorul e de rahat in meciul asta?

Inteleptul10.07.2008 16:58

Doamne... cum sa faci asa ceva? :noexpression: .....Si eu vroiam sa mai luam si titlu anul asta.....

In fine.... :hai_steaua: LUPTAM LUPTAM LUPTAM si poate scoatem un egal ....daca nu mai da cine stie cine autogol! fularsteaua2

Heart_For_Steaua10.07.2008 17:00

Nu am jucat rau , dar gafele sunt monumentale. Cred ca daca era meci oficial se vedeau fazele astea si in Surinam :))

Raul198810.07.2008 17:00

Comentatoru asta ii cel m-ai bun :thumbsup:

noi jucam ca o echipa de amatori :confused:

 

Matusalem10.07.2008 17:04

suntem praf!!!

AdrianUltras2510.07.2008 17:04
Nu am jucat rau , dar gafele sunt monumentale. Cred ca daca era meci oficial se vedeau fazele astea si in Surinam :))

 

 

Cand esti condus cu 2-0 la pauza ai jucat rau.

PUNCT!

MoWeed10.07.2008 17:05

Apararea e franjuri.

In ritmul asta vom avea un an foarte greu mai ales ca nivelul campionatului a crescut fata de alti ani. Ce 24? Daca jucam tot asa sa zicem mersi daca ne calificam in Cupa UEFA....

ultrash10.07.2008 17:05

Ciobane pleaca din Ghencea! Becali-neam de ciobani si infractori,lasa Steaua sa traiasca !

Heart_For_Steaua10.07.2008 17:11

2-1

Trebuie sa recunoastem ca golurile au fost de generic...

Golul nostru: pasa de geniu a lui Dayro si o finalizare de adevarat atacant a lui Stancu.

Inteleptul10.07.2008 17:24

CE RATARE ARE Dayro MORENO DOAMNE FERESTE!!!:((( nu se poate asa ceva....prevad un campionat negru rau daca nu se schimba ceva!!!Noroc ca am dat un gol :D 1-2 .....Si acu surdu era sa dea goll .....

Marius10.07.2008 17:43

Bai frate, cat de nesimtit e Baciu asta? Adica Mustata e de vina ca el habar nu are sa dea in minge?

 

Suntem tru, ce sa spun... surdu alearga cu capu'-n pamant, nu cumva sa se impiedice, Badea saracu'... :wall::wall:

Inteleptul10.07.2008 17:53

2 egal :)) ......am zis eu :steag_sah_mic::steag_cruce_invers: hai ca se poate victoria!!!

«1234»