O spun cat se poate de sincer: NU AM VAZUT ATACANT MAI PROST IN VIATA MEA DECAT KAPETANOS! Si sunt sigur ca nu e o forma mai proasta, ci este valoare lui.
Surdu este zeu pe langa Kapetanos.
Vali Badea trebuie sa fie titular la Steaua, prost, slab, egoist cum e, o baga in ate.
LE dupa un an: Glumeam si eu ![]()
