FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pantelis Kapetanos

«123414»
c.ronaldo1730.07.2008 20:14

O spun cat se poate de sincer: NU AM VAZUT ATACANT MAI PROST IN VIATA MEA DECAT KAPETANOS! Si sunt sigur ca nu e o forma mai proasta, ci este valoare lui.

 

Surdu este zeu pe langa Kapetanos.

Vali Badea trebuie sa fie titular la Steaua, prost, slab, egoist cum e, o baga in ate.

 

LE dupa un an: Glumeam si eu :)

MoWeed30.07.2008 21:16

Cu Vaslui a fost praf, dar la cat a jucat in ultimul an nu prea ma mira....

DelPiero1030.07.2008 21:18

E unul dintre cei mai slabi jucatori ce au trecut prin Ghencea...

1on31.07.2008 05:52

Nu "KApetanos" bãi, și "CÃpitanos", cã așa zice patronu' și patronu' are întotdeauna dreptate, cã el bagã bani. Valabil și pentru Dario Moreno.

Fc Alin07.08.2008 06:23

bun venit kapeanos ! :hai_steaua:

Kellerman07.08.2008 10:48

La revedere Kapetanos. :D

redandblue01.09.2008 09:17

Din cat a jucat pana acum eu cel putin nu-mi pot da seama daca e fotbalist sau altceva. Astept sa-l vad si in alte meciuri mai usoare in care o sa joace, insa nu cred ca-i mare lucru.

Hassan01.09.2008 09:50

Poate acum, cand trebuie sa luptam pe mai multe fronturi va avea sansa Kapetanos sa arate ce poate (ma gandesc la meciuri usoare gen Pandurii, cs otopeni etc unde ar trebui sa-l odihnim pe arturo). Toti jucatorii de rezeva ar trebui sa aiba o sansa in meciurile de campionat, avand in vedere ca in Champions League avem nevoie de cei mai buni.

renaldo1101.09.2008 11:38

si eu zic ca ar trebui sa asteptam sa vedem ce poate.zicea cinvea mai sus ca nu e nici 50% din Thereau...nu prea cred ca e chiar asa cum zici tu.oricum asteptam si porma comentam :)

redondo01.09.2008 11:59

Nu stiu cat se paote astepta pt ca daca nici deseara nu joaca nu vad cand o va mai face.Poate in urmatoarela meciuri de acasa cu Medias si Otopeni

F.Torres01.09.2008 12:36

nu e super, dar e bun!! :bananadance:

TheSithLord14.09.2008 06:53

Cred ca asteptarea s-a terminat,Kapetanos si-a facut treaba foarte bine aseara,un gol si penalty-ul scos.

il_scorpio20.09.2008 19:21

Asta n-a vazut o minge in ultimii 2 ani si l-am laut noi la Steaua. Dupa cum loveste mingea mai bine il dadeam la sectia de rugby.

mountytoma22.09.2008 06:25
Cred ca asteptarea s-a terminat,Kapetanos si-a facut treaba foarte bine aseara,un gol si penalty-ul scos.

 

a repetat isprava cu gaz metan: un gol si o pasa excelenta la golul lui Semedo. poate ca ar trebui sa joace in locul lui arthuro. sa il vedem si pe el un meci intreg, sau macar primele 70 de minute, sa mai joace si Arthuro 20 (poate din postura de rezerva va pune osul mai bine!)

stelistul stelist22.09.2008 13:46

cea mai buna solutie e Stancu nu strainii astia certati cu mingea

DelPiero1022.09.2008 14:55

Nu-i vreun Toni,dar e peste muhaiauia de Arthuro...

stelistul stelist22.09.2008 15:19

nu as paria , e aceiasi non-valoare

razvan_stelist200723.09.2008 13:12

kapetanos a scos un penalty cu Farul si a inscris;a inscris si cu gaz metan medias.am inteles ca a inscris 4 goluri intr-un meci pentru Steaua II.e clar-e atacant bun...trebuie cumparat

cRiss4Steaua23.09.2008 16:18

ce cumparat mai ? :)) doar este luata gratis

stelistul stelist23.09.2008 17:52
kapetanos a scos un penalty cu Farul si a inscris;a inscris si cu gaz metan medias.am inteles ca a inscris 4 goluri intr-un meci pentru Steaua II.e clar-e atacant bun...trebuie cumparat

 

deci nu stiu cum va declarati suporteri Steaua daca niste lucruri usor de aflat e greu de aflat

CatalinBerceni24.09.2008 09:03
kapetanos a scos un penalty cu Farul si a inscris;a inscris si cu gaz metan medias.am inteles ca a inscris 4 goluri intr-un meci pentru Steaua II.e clar-e atacant bun...trebuie cumparat

 

deci nu stiu cum va declarati suporteri Steaua daca niste lucruri usor de aflat e greu de aflat

Parerea mea ca ne va arata valoarea lui in meciurile internationale, pana acum doar Szekely a confirmat ca are valoare si putin Dayro Moreno care in continuare nu este un lider in atacul nostru.

Eu unul am sperante in Kapetanos pentru ca pare puternic si trage destul de bine, dar pariez mai mult pe Explozia lui Banel si a lui Szekely.

sirFlorin25.09.2008 07:36
Nu-i vreun Toni,dar e peste muhaiauia de Arthuro...

e clar peste Arthuro care nu are potentialul unui varf de careu deocamdata sa dovedit ca fotbalistul grec are aliura unui fotbalist de careu kiar in putinul timp cat a jucat sa speram ca nu ma va contrazice in urmatoarele meciuri

Verssace25.09.2008 08:36

pana acum a marcat in fiecare meci in care a fost bãgat .

Cata2327.09.2008 11:53

E mult mai eficient decat Arthuro si asta cred ca din cauza plasamentului bun in teren,se demarca f.bn fatza de Arthuro care nu se demarca deloc,isi creaza mult mai usor ocazii si are calitati de varf de careu mai bune ca ale lui Arthuro.Ar trebui folosit titular macar 1 meci 2 pt a se face o comparatie mai exacta intre cei doi.

Wally28.09.2008 12:40

Kapetanos mi se pare un varf destul de bun. Nu stiu daca e chiar atacantul de care avea Steaua nevoie, dar e peste Arthuro dupa parerea mea.

«123414»