Cand incepi un meci de fotbal cu Lovin si Banel nu te poti numi antrenor de talia Stelei.CLar
EXCELENT !!! As corecta, totusi ceva : nu te poti numi antrenor. Punct.
Cand citesc aceste pareri nu pot decat sa ma enervez. Voi dati in Laca, "nu e mare antrenor" dar voi ce mari suporteri sunteti? Ce stiti voi despre fotbal? Stiti voi pt ce este Lovin in teren? Va spun eu HABAR NU AVETI DE FOTBAL! In fotbal nu atacul este totul. Sa-ti spun ceva, fotbalul modern se joaca in special pe contraatac, iar daca nu ai aparare buna si nu are cine sa fuga degeaba joci!
Lovin e pus sa strice atacurile adversarilor, Nicolita e pus sa fuga pe contraatac si sa centreze atacantului....ca nu poate e vina lui, dar in nici un caz al antrenorului.
Voi, una doua antrenorul, ba......!!!! sunteti o penibilitate de "suporteri" cu mentalitate zero barat. Dar ce tot ma enervez cu voi..........poate cand mai cresteti si va puteti folosi cerebelul si pentru altceva decat pentru a injura si a da vina pe antrenor(nici macar nu a inceput campionatul)....mai vb.
Inchei cu o intrebare!
Tu te poti numi suporter de talia Stelei?
Lacatus si Nicolita nu au ce cauta la Steaua.
cat mai trebuie sa-l suportam pe Nicolita ? ce trebuie sa se intample ca sa nu mai fie titular, sa cada un asteroid ? de 3 ani e petarda petardelor si cu toate astea tot joaca titular si la nationala si la Steaua.
Si eu cat mai tre' sa te suport pe tine si pe altii ca tine? "Lacatus nu are ce cauta la Steaua" Nu-ti este rusine? [...]
