FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[amical de lux] Steaua - A.s. Roma 3 - 1

«12345»
Sebi12326.07.2008 14:08

io zic ca Steaua face egal totusi se poate dar grele sanse :((

 

fularsteaua2 fularsteaua2 fularsteaua2

cornisa5826.07.2008 17:56

Hai Steaua sã arãtãm ca o echipã în aceastã searã chiar dacã e amical :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

costinsteaua26.07.2008 18:20

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Inteleptul26.07.2008 18:41

Steaua 1-0 AS.Roma min 44 ,gol in minutul 7 Dayro Moreno ......Steaua joaca frumos dpmdv

Forza Steaua!!! :steag_cruce_invers::hai_steaua:fular-campionii

c.ronaldo1726.07.2008 18:49

Dupa prima repriza, nu pot sa zic decat ca imi place foarte mult Steaua. Aratam bine, atat la joc cat si la echipament. :)

 

Repet, e doar parerea dupa prima repriza.

PS: Dar normal ca vor aparea cei care doar critica si vor spune ca nu au vazut nimic nou in jocul Stelei.

Raul198826.07.2008 19:02

pe pagina oficiala puteti sa audeti meciul live :steag_cruce_invers:

Inteleptul26.07.2008 19:28

GOOOOOOOL Bogdan Stancu Steaua-AS.ROMA 2-0 :D ....dupa un corner batut de OcHi rosi Bogdan Stancu inscrie cu capu

FORTZZA Steaua!!!! :hai_steaua:fular-campionii:steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

 

Ne tine noroc noul echipament ,sau o fi de la cruce? 3-0 Neaga |GOOOOOOOOOOOOOLLLLLL :steag_cruce_invers: tocmai vb de noroc :))

stelistu_626.07.2008 19:33

Ce meci frumos... Szekely & Ochirosii titulari !!!

 

 

Apropo, credeti ca vom mai avea asa un meci in sezonul asta? :)

 

 

Inteleptul26.07.2008 19:36

Foarte frumoasa Steaua in aceasta seara!!!Sper sa o tina tot asa,si sa ne calificam in Liga Campionilor,apoi cu putin noroc sa luam si titlu 24 :hai_steaua:fular-campionii:hooray:

O fi de la cruce? :worthy:

:shifty:

SteelBoy26.07.2008 19:42

ce gol frumos a dat Roma........Kapetanos mi se pare cam certat cu mingea

Inteleptul26.07.2008 19:42

3-1 As.Roma marcheaza un gol super fain :D pacat ca au stricat scoru

Ionutjoss26.07.2008 19:50

Alel ale

 

avem echipa

avme valoare

 

 

:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

 

 

mia placut foarte mult Szekely :punk:

 

 

Dj Andres26.07.2008 20:15

UltraSteaua

:steag_cruce_invers:

sonic200526.07.2008 20:23

foarte bun a fost jocul nostru in seara asta. mi-au placut in mod special Dayro, Szekely, Ochirosii.

Arthuro pare peste ce am avut noi in atac in ultimii ani si Bogdan Stancu e o solutie si nici tiago nu arata rau deloc.

 

Sper sa vina si Toja desi Ochirosii merita sa fie titular din punctul meu de vedere.

Cel mai important e sa nu il mai bage pe Nicolita pt ca baiatul asta parca ar juca la adversari, chiar ma uitam, a avut o faza in care scapase frumos de un adversar si cand mai avea ceva simplu de facut, sa dea o pasa simpla si-a facut mingea prea lung si gata faza.

s0r1n11126.07.2008 20:46

Dupa meciul din seara asta am ramas pur si simplu uimit de jocul Stelei in comparatie cu ce'am vazut pana acum.De foarte mult timp Steaua nu a mai combinat asa.Mi'au placut foarte mult evolutiile lui Dayro care a incantat de fiecare data cand mingea a fost la el,Ochirosii,Neaga (pofta de joc pentru el,sper sa'si revina la adevarata lui forma),Szekely si chiar Tiago.

Decat sa'l vad titular pe Banel care incetineste jocul si care nu are nicio legatura cu fotbalul,mai bine Ochirosii.Imi place foarte mult si daca este lasat sa joace va creste de la meci la meci.

Sper ca echipa noastra s'o tina tot asa!

FORTZZA Steaua !!

 

moshu6926.07.2008 20:53

un meci mult mai bun decat ma asteptam din partea Stelei! roma nu prea s-a omorat cu firea... s-a vazut ca mai au de lucrat!

 

merita laude toti - in special Dayro, szekely si Radoi!

 

mi-a placut si tupeul lui Ochirosii, dorinta lui Neaga si insistenta lui tiago (chiar a tras de el in meciul asta... sper sa joace din ce in ce mai bine pt ca are calitati)

 

CE IMI DORESC ENORM?! SA NU MAI INSISTE CU Nicolita TITULAR SI SA-L JOACE PE Ochirosii! tot respectul pt ATLETUL Nicolita (nu e de ajuns sa vrei trebuie sa si poti) dar noi avem nevoie de un FOTBALIST!

 

FORZA Steaua!

 

PS: ati vazut ce descatusare a fost la Neaga (la gol) ?!? :) sper sa-si revina la forma care l-a facut atat de iubit la noi!

SuperstaR1826.07.2008 21:06

cum se numea melodia pe care s-a facut prezentarea? :-s scuze daca sunt un pic off-topic

Sebi12326.07.2008 21:09

eu ziceam ca ia bataie Steaua cu 3-1 dar uite ca a fost invers ;)) :))

chrismariam26.07.2008 21:27
eu ziceam ca ia bataie Steaua cu 3-1 dar uite ca a fost invers ;)) :))

multa lume nu da sansa Stelei anul asta, dar eu sper sa inchidem gura multora care ne vad abia cu sansa a 4-a la titlu. meciul din seara asta ma face sa cred ca avem o echipa frumoasa, care nu ne va dezamagi. publicul de nota 10, eu am vazut meciul la TV dar mi-a placut foarte mult fular-campionii

.Ax3L.26.07.2008 21:55
GOOOOOOOL Bogdan Stancu Steaua-AS.ROMA 2-0 :D ....dupa un corner batut de OcHi rosi Bogdan Stancu inscrie cu capu

FORTZZA Steaua!!!! :hai_steaua:fular-campionii:steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

 

Ochirosii se scrie legat:|

mountytoma26.07.2008 22:13

in seara asta toti au jucat frumos, chiar si lui Banel i-au iesit unele chestii pe care le uitase (daca le stia). Lovin a reusit o pasa superba la golul lui Stancu iar golul lui Neaga sper sa-l readuca in echipa pe rica. tiago a aratat ca putem spera la lucruri bune si din partea lui, kapetanos si arthuro la fel.

cel mai mult mi-a placut ca in sfarsit Steaua a aratat ca o echipa, si ca au pasat si au combinat de parca nu erau tot ei cei ce in campionatul trecut abia legau trei pase la rand!

 

acum incepe greul!

razvan_stelist200726.07.2008 22:15

dupa acest meci m-am umplut de bucurie :yes: sper sa avem aceasta evolutie excelenta si in meciurile oficiale,caci daca va fi asa vom lua sigur campionatul.mi-au placut toti jucatorii,dar in continuare,chiar daca a jucat putin sunt sceptic de calitatile lui Kapetanos,pe care il consider sub Badea,Neaga si mult sub Bogdan Stancu,care chiar a jucat excelent azi,pe langa faptul ca a marcat.m-a surprins darea numarului 10 lui Dayro moreno,care a facut si el un meci foarte bun.arthuro a fost insa senzatia partidei,aratand ca este un jucator de clasa.tiago Gomes a jucat si el foarte bine,dar ar trebui sa mai invete sa paseze,sa dribleze...chiar daca a facut cateva driblinguri acelea nu au fost prea reusite...

FORZA Steaua :steag_cruce_invers:

Sebi12326.07.2008 23:05

deacuma cand o sa joace steau - arsenal o sa zic ca castiga Steaua findca Steaua are valoare :x

RaMs3s26.07.2008 23:20

ce seara....ce seara.....ce seara intr-o peluza magica :clap:

punkboy27.07.2008 05:10

se vindeau bilete si la ora 20.50 la casele de bilete :) Steaua 3-as roma 1,dk jucam asa LUAM CAMPIONATUL :X

«12345»