deacuma cand o sa joace steau - arsenal o sa zic ca castiga Steaua findca Steaua are valoare :x
etc.
Ce face counter-strike-ul din om. ![]()
Repet, cand credeti ca vom mai avea asa un meci in sezonul acesta?
deacuma cand o sa joace steau - arsenal o sa zic ca castiga Steaua findca Steaua are valoare :x
etc.
Ce face counter-strike-ul din om. ![]()
Repet, cand credeti ca vom mai avea asa un meci in sezonul acesta?
Stie cineva cum se numea melodia pe care s-a facut prezentarea?
SergiuX : melodia era: The White Stripes - Seven Nation Army (DJ Luigi di Arzano Special Remix). Sa cauti remixul asta, pentru ca este cel de aseara. Celelalte versiuni sunt tare ciudate.
Il poti downloada cu Youtube Music Downloader (ca format mp3).
nu se gaseste melodia nici pe limewire nici pe torrente si nici cu celalt nume dat in alt post (mad-the concert)... daca o are cineva sa faca un torrent pe mininova sau isohunt... sau sa o puna pe un server de upload si sa ne dea linkul s ao luam si noi...
Doh! Programu' se numeste Youtube Music Downloader, bagi linkul de youtube si il downloadezi ca mp3, flv, avi... orice.
Uite melodia.
The_White_Stripes___Seven_Nation_Army__DJ_Luigi_di_Arzano_Special_Remix_.mp3
in pauza meciului a fost o melodie house, o stie cineva?
@ qbas90 LOL frate......tu nu citesti postarile de mai sus ? ![]()