FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[amical de lux] Steaua - A.s. Roma 3 - 1

«1345»
stelistu_627.07.2008 09:52
deacuma cand o sa joace steau - arsenal o sa zic ca castiga Steaua findca Steaua are valoare :x

etc.

Ce face counter-strike-ul din om. :rolleyes:

 

 

Repet, cand credeti ca vom mai avea asa un meci in sezonul acesta?

SERGIUx27.07.2008 11:58

Stie cineva cum se numea melodia pe care s-a facut prezentarea?

SuperstaR1827.07.2008 14:23

SergiuX : melodia era: The White Stripes - Seven Nation Army (DJ Luigi di Arzano Special Remix). Sa cauti remixul asta, pentru ca este cel de aseara. Celelalte versiuni sunt tare ciudate.

stelistu_627.07.2008 18:03

a fost, parca.

Il poti downloada cu Youtube Music Downloader (ca format mp3).

 

sau

Matusalem27.07.2008 18:09

nu se gaseste melodia nici pe limewire nici pe torrente si nici cu celalt nume dat in alt post (mad-the concert)... daca o are cineva sa faca un torrent pe mininova sau isohunt... sau sa o puna pe un server de upload si sa ne dea linkul s ao luam si noi...

stelistu_627.07.2008 18:50

Doh! Programu' se numeste Youtube Music Downloader, bagi linkul de youtube si il downloadezi ca mp3, flv, avi... orice.

 

Uite melodia.

The_White_Stripes___Seven_Nation_Army__DJ_Luigi_di_Arzano_Special_Remix_.mp3

qbas9027.07.2008 23:32

in pauza meciului a fost o melodie house, o stie cineva?

RaMs3s31.07.2008 10:25

@ qbas90 LOL frate......tu nu citesti postarile de mai sus ? :ce_oameni:

«1345»