FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii despre Cupa Romaniei - editia 2008/2009

«1234»
.Ax3L.28.09.2008 08:30
Ar fi culmea sa pierdem si in regie.

 

da asa am zis si cand am jucat cu rapid 2

 

Astristul28.09.2008 12:06
sportul nu e un adversar usor , dar trebuie sa invingem.nu trebuie insa sa jucam cu titularii in cupa , rezervele , jucatori precum rada , Ochirosii , Cristocea , abel moreno , kapetanos , Stancu , Baciu , Andrei ionescu , neaga putand face treaba foarte buna

Daaa ... tu chiar vrei sa avem sanse 0% de a trece mai departe? Aia au jucat cu FC Ploiesti si au fost eliminati. Sunt totusi 10 ani de cand nu am mai castigat trofeul asta si e iritant sa-i vezi pe altii cum il castiga an de an! :dry:

forzateaua

sirFlorin02.10.2008 09:40
da asa am zis si cand am jucat cu rapid 2

atunci ciobanu a fost de vina ca lea bagat in cap ca nu il intereseaza cupa...eh acum sa vedem..

c.ronaldo1714.10.2008 12:59

FCM Targu-Mures 1-0 Dinamo. Felicitarile mele lui marele Jilica Cesarinho! :wub:

Adrian14.10.2008 13:16

hotul serea isi face din nou numarul!

 

Nu pot sa nu observ cum Stelistii ii salveaza pe caini.

JDERUL14.10.2008 16:25

Nesimtire totala din partea unor jucatori care aspira sa joace in cupele europene.

Wally14.10.2008 17:06
Cu parere de rau cred ca nu vom trece de Sportul, desi sunt sigur ca "Fiara" isi doreste foarte mult acest lucru...

 

Dupa cum spuneam...

 

Ciobane afara din Ghencea!

DelPiero1014.10.2008 17:07

Inchideti topicul asta,nesimtitii astia ne-au facut din nou de ras!Plecati cacatilor din Ghencea,in frunte cu analfabetul de Jiji!

slyboy15.10.2008 06:54

naspa

SRamos15.10.2008 07:50

Inchideti topicul, ca ma ia durerea de cap cand il vad :wall:

«1234»