Ar fi culmea sa pierdem si in regie.
da asa am zis si cand am jucat cu rapid 2
Ar fi culmea sa pierdem si in regie.
da asa am zis si cand am jucat cu rapid 2
sportul nu e un adversar usor , dar trebuie sa invingem.nu trebuie insa sa jucam cu titularii in cupa , rezervele , jucatori precum rada , Ochirosii , Cristocea , abel moreno , kapetanos , Stancu , Baciu , Andrei ionescu , neaga putand face treaba foarte buna
Daaa ... tu chiar vrei sa avem sanse 0% de a trece mai departe? Aia au jucat cu FC Ploiesti si au fost eliminati. Sunt totusi 10 ani de cand nu am mai castigat trofeul asta si e iritant sa-i vezi pe altii cum il castiga an de an! ![]()
![]()
da asa am zis si cand am jucat cu rapid 2
atunci ciobanu a fost de vina ca lea bagat in cap ca nu il intereseaza cupa...eh acum sa vedem..
FCM Targu-Mures 1-0 Dinamo. Felicitarile mele lui marele Jilica Cesarinho! ![]()
hotul serea isi face din nou numarul!
Nu pot sa nu observ cum Stelistii ii salveaza pe caini.
Nesimtire totala din partea unor jucatori care aspira sa joace in cupele europene.
Cu parere de rau cred ca nu vom trece de Sportul, desi sunt sigur ca "Fiara" isi doreste foarte mult acest lucru...
Dupa cum spuneam...
Ciobane afara din Ghencea!
Inchideti topicul asta,nesimtitii astia ne-au facut din nou de ras!Plecati cacatilor din Ghencea,in frunte cu analfabetul de Jiji!
naspa
Inchideti topicul, ca ma ia durerea de cap cand il vad ![]()