Sa curga pronosticurile.
Inter
Sporting
Steaua
Anorthosis Famagusta
Manchester
Bayern
Fener/Celtic/OM/Pao
Cluj
Sa curga pronosticurile.
Inter
Sporting
Steaua
Anorthosis Famagusta
Manchester
Bayern
Fener/Celtic/OM/Pao
Cluj
Pronosticuri:
Liverpool - Werder Bremen - Steaua - Sahtior
Arsenal - Roma - Zenit - CFR
daca din urna a 2a cadem cu Sporting, Villarreal sau chiar PSV n-ar trebui sa avem vreo scuza sa nu terminam pe 2.
daca din urna a 2a cadem cu Sporting, Villarreal sau chiar PSV n-ar trebui sa avem vreo scuza sa nu terminam pe 2.
Exact atitudinea asta nu e buna.
Deja ne credem cei mai tari.
Nu e asa.
Villareal sau PSV sunt echipe masive!Nici nu merita comentat mai departe.
Sporting e de asemenea unul din granzii Europei.
Nu poti sa ii tratezi cu o asa mare lipsa de respect.
Aceste echipe te pot umili oricand, indiferent de numele tau.
CL e cea mai puternica competitie de fotbal din lume.
Daca ajungi aici inseamna ca esti bun.
Daca ajungi aici in mod repetat si obijnuiesti sa si treci de grupe, atunci esti unul dintre granzii Europei si, de ce nu, ai lumii.
Trebuie sa jucam fotbal.
Doar asa putem face performanta.
Dar trebuie in acelasi timp sa fim constienti ca nu jucam singuri in aceasta competitie.
Eu cred ca in momentul de fata, echipele din Romania, nu pot emite pretentii la mai mult de locul 3.
nu e lipsa de respect, dar cu determinarea de care au dat dovada jucatorii in seara asta putem sa fim optimisti. si normal ca sunt cluburi mari, dar odata ce avem putin noroc si nu prindem echipele cele mai tari din urne putem echilibra un pic balanta prin vointa.
@AdrianUltras25
ba da .... cu multa munca si putin noroc poti sa prinzi locul 2
Se7en
Mai bine sa fim realisti.
In grupele CL nici o echipa nu va lasa spatii asa de mari in aparare cum a lasat Galata in aceste 2 meciuri.
Ramses are insa dreptate.
Cu multa munca si putin noroc orice e posibil.
Trebuie in primul rand sa jucam noi fotbal.
Apoi, restul vine de la sine.
sunt de acord in privinta spatiilor lasate de apararea lor.
daca e sa fim realisti, e foarte greu sa trecem de faza grupelor, lotul nostru nu e nici pe departe unul de faze eliminatorii in CL. rezerva de portar nu avem, decat daca Bistrita ni-l da pe Tatarusanu mai devreme. de fundasi laterali nu mai zic... Petre Marin a facut un meci grozav azi dar nu ne putem baza pe asta mereu, plus ca are si el o varsta. sau Lovin, si el a avut o prestatie buna dar asta nu inseamna ca nu e petarda din meciurile mai vechi care face pe-a Cantona in propriul careu. valabil poate si pentru Banel, insa se pare ca isi mentine forma buna din ultimele meciuri. dar daca vor prinde toti o zi buna cum au facut si acum, cred ca vom face niste meciuri bune.
Inter
Werder
Steaua
Aalborg
Manchester
Juventus
Zenit
CFR
Chelsea
Sporting
Steaua
Aalborg
Am putea face 7-8 cu multa munca, valoare, sansa... Ne-am bate pentru locul 2 cu sporting
dupa meciul de ieri cred ca in sfarsit s-a dovedit ca Steaua are si antrenor. asa ca eu vreau sa cadem intr-o grupa ca asta:
real
bayern
Steaua
fiorentina
sa dovedim ca suntem buni intre cei buni! si sa nu ne propunem doar un punct mai mult ca Olaroiu. sa castigam atat cat putem castiga! jucand fotbal adevarat, nu asta de Liga I.
Steaua a dovedit inca o data ca stie sa joace meciurile tari. daca imi amintesc bine si rapidul cu anderlecht si Dinamo cu lazio facusera egal in deplasare in tur, iar acasa in retur si-au luat-o de plang si astazi cand sunt singuri in baie.
acum putem sa vb de UCL pt ca suntem acolo si pt tragerea la sorti nu am emotii,deoarece toate echipele sunt bune;numai daca te uiti ce rezultate au scos bate borisov si anorthosis te fac sa te gandesti ca nu vor fi adversari facili n grupe,dar e mai bn asa ca ne propunem si noi teluri inalte si ne my creste si noua cota daca le atingem. ![]()
Si cand te gandesti ca anul trecut BATE Borisov au jucat cu noi si i-am scos....anul` asta au dat de bulgari ca romanii erau prea tari pentru ei.
Asa zice si chefere de famagusta
dar chefereu a furat-o rau de la ei , noi i-am eliminat pe BATE
dupa meciul de ieri cred ca in sfarsit s-a dovedit ca Steaua are si antrenor. asa ca eu vreau sa cadem intr-o grupa ca asta:
real
bayern
Steaua
fiorentina
sa dovedim ca suntem buni intre cei buni! si sa nu ne propunem doar un punct mai mult ca Olaroiu. sa castigam atat cat putem castiga! jucand fotbal adevarat, nu asta de Liga I.
Steaua a dovedit inca o data ca stie sa joace meciurile tari. daca imi amintesc bine si rapidul cu anderlecht si Dinamo cu lazio facusera egal in deplasare in tur, iar acasa in retur si-au luat-o de plang si astazi cand sunt singuri in baie.
Bah as vrea sa vad 6 meciuri tari dar cred ca ne-am lua prea rau bataie in o grupa ca asta
eu nu vreau neaparat sa vad 6 meciuri tari, eu vreau sa vad Steaua dand piept cu cei mai buni si jucand bine. daca joaca si frumos, sunt cel mai fericit.
si cred ca e momentul sa ne schimbam atitudinea fata de CL. nu e doar pentru cei bogati! putem si noi! nu trebuie sa ne multumim cu "poate luam 5 puncte ca pe vremea lui Oli". in 6 meciuri se pot castiga 18 puncte. ce-ar fi sa pornim de le ideea de a pierde cat mai putine din aceste 18 puncte, si implicit de a castiga cat mai multe? as vrea primul meci la madrid, unde sa-i batem pe ifumuratii aia. apoi acasa cu bayern, care sunt si ei tot niste aroganti. meciul cu fiorentina ar fi un fel de Steaua-Dinamo, ei avandu-l pe Mutu. pacat ca nu-l mai avem pe surdu la noi, avea si mutalaul un adversar pe masura lui!
pe baieti ii asteapta multa munca, foarte multa munca, daca vor sa ajunga acolo sus! noi avem nevoie de bani pentru bilete si plamani pentru incurajari!
1.Barcelona
2.Sporting Lisabona
3.Steaua Bucuresti
4.Bate Borisov
sanse bunicele si o deplasare de vis ![]()
![]()
pentru chefere...
1.Real Madrid
2.Bayern Munchen
3.Zenit
4.CFR Cluj
0 sanse si echipe care nu prea imi plac ![]()
Nu imi pasa cu cine picam la tragere.Important e ca jucam acolo sus.O stea printre stele.Forza Steaua!
Oficial:
Lyon
Bayern
Steaua
Fiorentina
O grupa echilibrata...
Va fi cea mai echilibrata grupa din istoria Champions League!
dupa meciul de ieri cred ca in sfarsit s-a dovedit ca Steaua are si antrenor. asa ca eu vreau sa cadem intr-o grupa ca asta:
real
bayern
Steaua
fiorentina
sa dovedim ca suntem buni intre cei buni! si sa nu ne propunem doar un punct mai mult ca Olaroiu. sa castigam atat cat putem castiga! jucand fotbal adevarat, nu asta de Liga I.
Steaua a dovedit inca o data ca stie sa joace meciurile tari. daca imi amintesc bine si rapidul cu anderlecht si Dinamo cu lazio facusera egal in deplasare in tur, iar acasa in retur si-au luat-o de plang si astazi cand sunt singuri in baie.
Hai ca aproape o nimerisei. ![]()
Va fi cea mai echilibrata grupa din istoria Champions League!
Numai daca abordam toate meciurile cum am facut cu Galata. Si daca avem titularii disponibili.
Luam CL!
Steaua-Bayern (16/17 septembrie)
Fiorentina-Steaua (30 septembrie / 1 octombrie)
Steaua-Lyon (21/22 octombrie)
Lyon-Steaua (4/5 noiembrie)
Bayern-Steaua (25/26 noiembrie)
Steaua-Fiorentina (9/10 decembrie)
@ C Ronaldo
Nu jucau mai intai ultimele 2 cu primele 2 ? sau s-a schimbat sistemul?