Nici aia de la Kaunas nu prea vedeau cum pot elimina Rangers, finalista de anul trecut a cupei UEFA. Galata nu a batut pe nimeni in intersezon si totusi toti de acolo sunt prea siguri pe ei. Imi aduce aminte de dubla de anul' trecut dintre trabzon si Otelul! Turcaletii erau 100% siguri de victorie si au luat bataie tur/retur de la o echipa slaba. Sau mai tineti minte cand anul trecut nu ne iesea nimic si eram aproape de o victorie in meciul cu arsenal? Nu juca Radoi, nici nu il aveam pe Dayro. Noi jucam cui P. Marin, Baciu, Rada, Nicolita, Neaga Zaharia, Surdu ,Badoi, Badea, Iacob si ei cu juca cu Clichi, Toure, Senderos, Fabregas, Hleb, Flamini, Van. Persie, Adebayor... Daca juca numele nu scapam fara 8 boabe.
Avem sansa noastra, trebuie sa luptam pana la capat!