Nu as vrea sa il atac mereu pe Stancu dar nu pot sa nu incerc sa deschid ochii unora care il lauda si il compara cu mari jucatori ,dar in acest moment nu vad la el nik,nici o speranta ca ar putea sa devina un mare atacant,probabil profita de circumstanta atenuanta ca e inca tanar necopt.Poate pe viitor poate sa fie ceva de el dar numai prin multa munca,are multe de invatat de ex cum sa stea in eren ca habar n-are (cel putin asta a fost senzatia mea in meciul de azi),iar eu cred ca patronul la impus in ultimele meciuri pt ca e clar ca Kapetanos e peste el.
