FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«1272829303159»
Marius14.03.2009 22:13

incearca AICI

Robinson Rufay Zapata14.03.2009 22:40

Dupa cum am discutat pe privat cu Adrian , nu vreau sa fac reclama la blog , pur si simplu voiam sa ofer o informare , de acest topic pentru reclame la saituri stiam. Oricum am primit acordul lui Adrian sa creez un astefel de topic , in care oricine vrea sa puna un link spre un lucru interesant e liber sa o faca.

Daniel-Ionut12.04.2009 16:38

Acum cu schimbarea siteului... ati scos sectiunea aia cu cantece, mp3... etc? ca nu o mai gasesc :hmmm:

Este foto, video... :huh:

 

GATA AM GASIT :excl:

Daniel-Ionut13.04.2009 17:55

Ce se intampla ca nu pot sa intru la profilul meu?

Nu imi mai apare avatarul... semnatura... :confused:

HELP :worthy:

Daca dau sa intru la profil, ma da la prima pagina a forumului...

Da problema este ca la alt profil ma lasa sa il vad, la alt user :no::(

maye13.04.2009 18:21

Aceeasi problema si la mine.

Azzido13.04.2009 18:40

investigam

Daniel-Ionut14.04.2009 07:09
investigam

 

OK

Sper sa se rezolve problema :notangel:

clausblaus14.04.2009 07:23

Au aparut problemele!

Sa va fi laudat prea mult noul format si s-a deocheat?

bodanelu14.04.2009 07:42

intodeauna sunt probleme cand se trece la ceva nou. Tin minte, in 2007, cand s-a trecut de la platforma phpBB la IPB cate probleme au fost...

DelPiero1014.04.2009 07:50
investigam

Coane comisar va rog...a fugit Del Piero de la mn de la avatar :P.

Ronnie14.04.2009 07:52

Au fugit si altii mai mari (A.Ionescu) ... :)

MoWeed14.04.2009 07:54

Si Zapata :D

Daniel-Ionut14.04.2009 07:59
Si Zapata :D

 

Pai la cum joaca Steaua au fugit si jucatorii de la avatar :)

DelPiero1014.04.2009 08:57

Macar de-ar fugi 'brazilienii' echipei...Lovinho,Ovidinho,Banelinho...

maye14.04.2009 19:51

Nu se poate rezolva problema cu profilele?

Ronnie14.04.2009 19:56

Se lucreaza din greu. Se munceste pe rupte. Nu mai mancam de 2 zile. Nu avem timp sa mergem nici la buda.

maye14.04.2009 20:23

Ok.Atunci va inteleg! :laugh:

bijoux_bz15.04.2009 06:29

ma bucur ca ati scos site-ul lui Balint intr-un final . e mai bine asa macar pana isi termina treaba acolo .

Daniel-Ionut15.04.2009 06:39
Se lucreaza din greu. Se munceste pe rupte. Nu mai mancam de 2 zile. Nu avem timp sa mergem nici la buda.

 

Sarmanii... :rolleyes:

Daniel-Ionut15.04.2009 10:55
:thumbup: Ati rezolvat problema! :clap:
1on15.04.2009 18:14

Mã, vã rog eu frumos, rezolvați problema cu diacriticile pe prima paginã, așa, de dragul limbii române și a alfabetului ei integral.

Azzido15.04.2009 20:58

se cauta solutii si o sa se rezolve in cel mai scurt timp posibil

George Stan15.04.2009 22:51

cei care stiti ca v-ati "pierdut" avatarul puneti-va altul. E foarte posibil sa nu (mai) poata fi recuperat.

Se va incerca remedierea tuturor problemelor semnalate de voi, le avem centralizate si reparam in ordinea prioritatilor, a priceperii si a timpului. Deocamdata nu este in lista nici un bug de prioritate extrema, si prin asta inteleg ca afecteaza 100% o functionalitate a site-ului. Avem intradevar problemele inerente unei schimbari majore dar asta era de asteptat.

Lari15.04.2009 23:00

Succes la reparatii, baieti!

 

Daca nu vrea, mai trageti-i cate o bucata, tre' s-o ia din loc!

maye15.04.2009 23:21

La mine s-a rezolvat.

Multumesc baieti si spor la ce mai aveti de reparat in continuare!

«1272829303159»