incearca AICI
incearca AICI
Dupa cum am discutat pe privat cu Adrian , nu vreau sa fac reclama la blog , pur si simplu voiam sa ofer o informare , de acest topic pentru reclame la saituri stiam. Oricum am primit acordul lui Adrian sa creez un astefel de topic , in care oricine vrea sa puna un link spre un lucru interesant e liber sa o faca.
Acum cu schimbarea siteului... ati scos sectiunea aia cu cantece, mp3... etc? ca nu o mai gasesc ![]()
Este foto, video... ![]()
GATA AM GASIT ![]()
Ce se intampla ca nu pot sa intru la profilul meu?
Nu imi mai apare avatarul... semnatura... ![]()
HELP ![]()
Daca dau sa intru la profil, ma da la prima pagina a forumului...
Da problema este ca la alt profil ma lasa sa il vad, la alt user ![]()
![]()
Aceeasi problema si la mine.
investigam
investigam
OK
Sper sa se rezolve problema ![]()
Au aparut problemele!
Sa va fi laudat prea mult noul format si s-a deocheat?
intodeauna sunt probleme cand se trece la ceva nou. Tin minte, in 2007, cand s-a trecut de la platforma phpBB la IPB cate probleme au fost...
investigam
Coane comisar va rog...a fugit Del Piero de la mn de la avatar
.
Au fugit si altii mai mari (A.Ionescu) ... ![]()
Si Zapata ![]()
Si Zapata![]()
Pai la cum joaca Steaua au fugit si jucatorii de la avatar ![]()
Macar de-ar fugi 'brazilienii' echipei...Lovinho,Ovidinho,Banelinho...
Nu se poate rezolva problema cu profilele?
Se lucreaza din greu. Se munceste pe rupte. Nu mai mancam de 2 zile. Nu avem timp sa mergem nici la buda.
Ok.Atunci va inteleg! :laugh:
ma bucur ca ati scos site-ul lui Balint intr-un final . e mai bine asa macar pana isi termina treaba acolo .
Se lucreaza din greu. Se munceste pe rupte. Nu mai mancam de 2 zile. Nu avem timp sa mergem nici la buda.
Sarmanii... ![]()
Mã, vã rog eu frumos, rezolvați problema cu diacriticile pe prima paginã, așa, de dragul limbii române și a alfabetului ei integral.
se cauta solutii si o sa se rezolve in cel mai scurt timp posibil
cei care stiti ca v-ati "pierdut" avatarul puneti-va altul. E foarte posibil sa nu (mai) poata fi recuperat.
Se va incerca remedierea tuturor problemelor semnalate de voi, le avem centralizate si reparam in ordinea prioritatilor, a priceperii si a timpului. Deocamdata nu este in lista nici un bug de prioritate extrema, si prin asta inteleg ca afecteaza 100% o functionalitate a site-ului. Avem intradevar problemele inerente unei schimbari majore dar asta era de asteptat.
Succes la reparatii, baieti!
Daca nu vrea, mai trageti-i cate o bucata, tre' s-o ia din loc!
La mine s-a rezolvat.
Multumesc baieti si spor la ce mai aveti de reparat in continuare!