FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Abonamente 2008-2009

«1234»
Bodanel22.07.2008 13:31

@noname_fu

 

era o gluma.

noname_fu22.07.2008 14:20

pai chiar asa ma faci instigator :rolleyes:

Bodanel22.07.2008 16:44

Pai daca ti-a facut poza Gigi te-a pus pe lista neagra nu eu. Eu te stiu doar de pe forum.

punkboy22.07.2008 18:48

cred ca ma bag sa scanez poza:) sau sa mi o fac cu webu nush o sa vad la fata locului sambata dupa-amiaza Steaua 2-as roma 0

punkboy27.07.2008 05:27

sper sa gaseasc duminica in ziua meciului Steaua-FC Brasov pt ca aseara nu am mai apucat sa mi fac ab :( fi ar sa fie

andyro27.07.2008 16:32

Adica dupa ce ne innebunesti de o luna cu abonamentul ala pe care ti-l faci, nu stii ca abonamentele se fac pana pe 30 iulie ? :)

punkboy27.07.2008 17:35

ba dk am ajuns la fix sa intru pe stadion,tu poate esti din buc ,dar sa sti ca mai suntem si noi cei din provincie asa ca mai taci ,dupa ce ca am facut 6 ore cu trenu am mai luat si taxiu pana la stadion si dupa meci iar spre gara tu mai si comentezi ia sa te vad dk tu ai ab?pun pariu ca nu ai ab :)))uite asa ca yo imi fac Duminica in ziua meciului cu Brasov

 

tu care comentezi ia sa vad dk ajungi la vs,ca yo ajung la meci

lbj27.07.2008 18:21

FC Steaua va pune in vanzare abonamentele pentru sezonul competitional 2008-2009, in perioada 23 iunie – 30 iulie. Eliberarea abonamentelor si biletelor se va face in sistem automat, iar pentru a se putea emite si inregistra abonamentul, este obligatorie prezenta personala a solicitantului cu B.I, C.I, certificat de nastere, permis de conducere sau pasaport, la casele de bilete.

 

 

 

 

Programul caselor de bilete in perioada 23 iunie – 30 iulie este:

 

 

 

 

Luni-Vineri 12:00 - 20:00

Sambata 12:00 - 16:00

Duminica 12:00 - 16:00

 

tare curios sunt cum o sa-ti faci tu abonament duminica, 3 august.

 

p.s.:cu ce tren ai venit?

 

 

punkboy27.07.2008 18:39

trenu de dimineata (r07.03-11.58)ca am timp destul pana la ora 4:X mai multe detalii pe infofer.ro,mersultrenurilor.ro mersultrenurilorcfr.ro sper sa nu mai aiba o ora intarziere si duminica la meciu cu Brasov sa ma [...] pe CFR

 

Editat de Moderatori

shmekheru27.07.2008 18:46
trenu de dimineata (r07.03-11.58)ca am timp destul pana la ora 4:X mai multe detalii pe infofer.ro,mersultrenurilor.ro mersultrenurilorcfr.ro sper sa nu mai aiba o ora intarziere si duminica la meciu cu Brasov sa ma pish pe CFR

esti batut in cap......e clar.....tu vrei sa-ti faci abonament pe 3 august......dar abonamentele se fac pana pe 30 iulie...bravo mah......esti tare....

andyro27.07.2008 20:17

Am inteles, ai ajuns la 12 in Bucuresti si ai facut 7 ore si jumatate pana la stadion cu taxiul, ajungand astfel prea tarziu sa-ti faci abonament :laugh: si fix sa intri pe stadion.

 

In fine, nu-i treaba mea, doar iti ziceam ca abonamentele se fac pana miercuri (30 iulie), deci daca vii la meciul cu FC Brasov nu o sa iti mai poti face abonament.

In privinta abonamentului meu si a prezentei la Vaslui, multumesc de grija, ma descurc. :kisstogether:

punkboy30.07.2008 16:11

bn ca te descurci Bv,asta e nu apuc sa mi fac ab anul asta,int cu bilet mare lucru 5 lei la Steaua-bv duminica 3 august(asa mai adaug bilete in colectia mea)

bodanelu30.07.2008 16:35

parca ziceai ca esti la Vaslui... cum de postezi la ora 7 PM pe forum?

AdiM31.07.2008 08:12

de pe laptop maaaah :laugh:

bodanelu31.07.2008 08:34
de pe laptop maaaah :laugh:

 

 

ce fraier am fost...nu m-am gandit la tehnica asta moderna.

bai ultrasilor care va credeti ultrasi, data viitoare nu va mai chinuiti cu placutele alea, panze desenate, steaguri, torte, fumigene. Cu un panou LCD rezolvati totul si mai repede, si mai bine, si nu mai pierdeti atatea zile la gandit, vopsit, creat. :yeahh:

 

 

Marius06.08.2008 14:55

Asta e topicul in care discutam de abonamente, ok?

Dj06.08.2008 20:48

pai il poti inchide ca s-a cam terminat treaba cu abonamentele...nu?

«1234»