FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Abonamente 2008-2009

«1234»
korynna27.06.2008 11:07

Si cate case erau deschise?

Trebuie sa fac poza sau o ia pe cea de pe buletin?(i hope not) :wall:

carminastan27.06.2008 11:08

Nu toata lumea poate pleca de la servici pe la 12 ziua pe 12546523564 grade Celsius. Sunt convinsa ca in we vor fi mai multi.

AdiM27.06.2008 12:01
Si cate case erau deschise?

Trebuie sa fac poza sau o ia pe cea de pe buletin?(i hope not) :wall:

 

cea de pe buletin :)

metzzz27.06.2008 17:47
Si cate case erau deschise?

Trebuie sa fac poza sau o ia pe cea de pe buletin?(i hope not) :wall:

Poza din buletin . Si erau 10 case deschise. Dureaza cam 3-4 minute de persoana...acuma depinde de fiecare cat de devreme poate sa ajunga la casa ca sa nu stea 2,3 ore :steagcruce:

SteLuTzZz28.06.2008 07:33

E penibila chestia cu poza, avand in vedere ca majoritatea persoanelor nu`si schimba buletinu in fiecare an . Adica poza de la 14 ani . Te mai poate recunoaste cineva ? :)) .. mici sanse .

 

MULTUMIM nea Vali . :)))

korynna28.06.2008 17:06

Mda e perfecta asta cu poza.Si dupa ce am primit abonamentul ii zice baiatul de la casa unuia din spatele meu ca ii poate face alta poza daca vrea :chair: dar pe mine m-a lasat asa horror.

1on28.06.2008 19:45

Adicã îi poți zice ãluia de la casã sã-ți punã ce pozã vrei tu?

Oare dacã vreau s-o pun pe asta, mi-o pune? E cam singura "ne-horror" pe care-am gãsit-o. :unsure:

clasa_1.JPG

metzzz28.06.2008 19:45
Mda e perfecta asta cu poza.Si dupa ce am primit abonamentul ii zice baiatul de la casa unuia din spatele meu ca ii poate face alta poza daca vrea :chair: dar pe mine m-a lasat asa horror.

:naughty: poate nu te lasa astia pe stadion ca nu semeni cu poza :yeahh:

Si cam ce rol are poza pe abonament ca nu prea inteleg. Se uita fraierii aia de la BGS cand le dau abonamentu ? Ca eu am observat ca nici nu le pasa.

SteLuTzZz28.06.2008 21:45

toti suntem horror koryna :))

korynna28.06.2008 22:42

Preferam o poza horror recenta :laugh:

Daca fac aia de la bgs misto de mine cred ca fac jihad!Sezonul trecut am mai intrat cu un abonament al unui baiat,nu a fost nicio panica,nici nu se uitau pe el.Sunt foarte stresata de abonamentul asta,nu pot sa dorm noaptea :cursing:

1on28.06.2008 22:54

Pe spatele abonamentului de anul trecut zice, la "Termeni și condiții", alineatul 4, cã: "Pierderea acestui card se anunțã în max 24 ore la F.C. Steaua București, tel.: 021 411 4656."

ªi, dacã nu mã înșel, așa scrie și pe cele de anul acesta (dacã mai țin bine minte de pe abonamentul unui prieten). Declarã-l și tu pierdut, și poate-ți face altul, cu ce pozã vrei tu.

korynna28.06.2008 23:01

Nu ma mai complic atat,mersi de idee totusi.E vina aluia de la casa ca nu mi-a zis ca poate face in orice conditii poza,eu stiam ca se fac doar daca nu ai pe actul de identitate,cum ar fi certificatul de nastere si nu m-a dus capul sa-l iau in loc de buletin.

 

 

 

1on28.06.2008 23:50

Cumva este reținut abonamentul vechi?

Stanici29.06.2008 06:57

@Corina... lasa, mai... important este caracterul! :biggrin:

fcsb-4729.06.2008 12:32

nu, ti`l dau inapoi cu cel nou

cozmin30.06.2008 23:33

PS : BGS NU MAI PAZESC LA NOI..d-acum vor fi baietii lu zmarandescu pandari

lucvald-190201.07.2008 07:53

Eu am ID card 7351...sa fie deja peste 7000 de abonati ?...eu l-am luat abia ieri pe la orele 18.30 , mai erau doar 3 persoane la cele 4 case deschise !

mi-am pierdut abonamentul din sezonu' trecut si n-am putut sa-mi fac altul in perioada stipulata pt cei cu "history"

 

cred ca este singurul instrument eficient in lupta cu bisnitarii !

andyro01.07.2008 07:59

Nu, in mod sigur n-au inceput numerotarea de la 0. Cel mai probabil de pe la 6000.

1on01.07.2008 08:25

Probabil au început numerotarea de la ultimul de anul trecut (când au fost în jur de 6000 de abonați).

dragos0802.07.2008 21:56

deci numai 1300 si ceva de abonati?!..chiar nu ma mira.. :noexpression:

metzzz03.07.2008 04:02
deci numai 1300 si ceva de abonati?!..chiar nu ma mira.. :noexpression:

de unde stii ???

doar_stelist03.07.2008 10:49

abonatul nr. ~ 7300 - 6000 abonati sezonul trecut = ....

punkboy03.07.2008 18:32

imi fac ab Sambata inaintea amicalului cu roma

1on03.07.2008 19:18

Io duminica asta, dupã examenu' de la materiale.

Bodanel05.07.2008 15:58

Facut abonament azi ora 12:30. 12 case deschise din care una special pentru abonamentele la peluza insa nu era nici tipenie de om. Lumea a fost foarte amabila( si tipa care mi-a raspuns la mail a fost foarte amabila si a mai si raspuns repede).Abonamentul 7900 si ceva la Peluza Sud, numerotarea abonamentelor se face din consecutiv (1 2 3) insa nu s-a inceput de la 0.

 

Un mare plus pentru cum functioneaza sistemul anul asta( in 60 de secunde aveam abonamentul si declaratia printata doar sa o citesc si sa o semnez). Trebuie sa recunosc ca incet incet copiem si lucrurile bune din vest. Oricat nu il suport eu pe Becali trebuie sa recunosc ca lucrurile au inceput sa se miste macar din punctul de vedere al organizarii intr-o directie buna. Sper sa rezolve si cu retardatii de la BGS care ne controleaza la intrare ca prea fac exces de zel.

«1234»