Sa ne gandim putin ce jucator a lipsit in meciul cu Dinamo??Golanski nu??ei bine pe ce parte s-a marcat golurile pe partea unde trebuia sa fie el deci prin asta cred ca am spus destule despre cel mai bun jucator care la egalitate cu zapata ar trebui sa fie in topul suporterilor nu la diferenta atat de mare desi zapata ne-a salvat in nenumarate randuri si golanski a facut la fel mai putin in meciul cu Unirea cand putea sa ne darame prin hentul din careu neacordat totusi
