FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua Bucuresti Trivia

«12345»
bodanelu29.05.2008 07:07

a mai fost bosniacul acela pe vremea lui Piturca... atacant parca era.

cristi_mold29.05.2008 08:29

Boris Keca, bosniac, a jucat prin 2002 la Steaua.

bodanelu29.05.2008 09:19

nu Keca. A mai fost unul, venit din postura de golgheter al campionatului lor.

razvan_stelist200729.05.2008 11:14

raspunsul lui 1on nu este bun....era o intrebare capcana;titus ozon a jucat la Unirea tricolor,Dinamo,progresul si rapid...

I.N.Money29.05.2008 13:03

@bodanelu

Cred ca te referi la Zoran Novakovic , a jucat in 2000 cateva meciuri dar a fost foarte sters . Au mai fost straini , Elton Ceno si a mai fost un sarb in acelasi an, dar numele lui imi scapa .

1on29.05.2008 16:05

În concluzie:

Albert Duro, Elton Ceno, Zoran Novakovici, Falemi (cu dublã cetãțenie), Vasili Hamutovski, Boris Keca, Carlos, Klemi Saban, Cyri Thereau, Andrey, Elton, Pawel Golanski, Robinson Zapata, Ifeany Emeghara, Andres Mendoza, Pepe Moreno, Dayro Moreno, Habib Habibou

 

Dino Eze nu a jucat niciun meci oficial pentru Steaua.

De când are Emeghara cetãțenie românã?

MoWeed29.05.2008 16:14

Emeghara nu are cetatenie romana pentru ca nu e nascut in Romania. A fost adus de Fulgerul Timisoara din Serbia....

razvan_stelist200704.06.2008 22:04

Care a fost primul jucator brazilian din istoria Stelei?

1on04.06.2008 22:10

Nefericitul Andrey.

razvan_stelist200706.06.2008 12:46

asa e...Andrey a fost primul brazilian/pune intrebarea

razvan_stelist200709.06.2008 23:07

Ce jucator stelist a fost si secund al nationalei statului Panama?

1on10.06.2008 10:07

Marius LÃ-CÃ-TUª!!!

Care a fost primul meci pe Ghencea, în cupele europene, în care tribuna i-a cerut demisia lui Pițurcã?

razvan_stelist200713.06.2008 08:52
Marius LÃ-CÃ-TUª!!!

Care a fost primul meci pe Ghencea, în cupele europene, în care tribuna i-a cerut demisia lui Pițurcã?

au trecut 3 zile de cand ai pus intrebarea;nimeni n-a stiut;pune raspunul si apoi alta intrebare

1on15.06.2008 20:08

Dupã câte țin minte, 1-1 cu Sankt-Gallen, din Cupa UEFA 2001-2002.

Ce jucãtor focșãnean a jucat cu Steaua în grupele UCL? :biggrin:

razvan_stelist200719.06.2008 23:30
Dupã câte țin minte, 1-1 cu Sankt-Gallen, din Cupa UEFA 2001-2002.

Ce jucãtor focșãnean a jucat cu Steaua în grupele UCL? :biggrin:

iar au trecut 3 zile,iar n-a stiut nimeni raspunu(nici mie nu mia venit nimic in minte);pune raspunsul si alta intrebare.

1on21.06.2008 10:20

Mie mi se pare cã interesul pentru topicul ãsta a scãzut. Întrebarea rãmâne valabilã, poate se mai gândește careva între timp. Dar mai pun una.

Cum îl cheamã pe transformerul echipei de rugby Steaua?

razvan_stelist200721.06.2008 10:52
Dupã câte țin minte, 1-1 cu Sankt-Gallen, din Cupa UEFA 2001-2002.

Ce jucãtor focșãnean a jucat cu Steaua în grupele UCL? :biggrin:

iar au trecut 3 zile,iar n-a stiut nimeni raspunu(nici mie nu mia venit nimic in minte);pune raspunsul si alta intrebare.

asa zic si eu;ma asteptam ca mai multor suporteri sa le placa aceasta sectiune cu intrebari despre Steaua.

razvan_stelist200721.06.2008 10:56

Marius stavrositu?

f234567k21.06.2008 12:19
Cum îl cheamã pe transformerul echipei de rugby Steaua?

 

Florin Vlaicu.

 

 

La ce data au luat spurcatii foc in Ghencea?

razvan_stelist200721.06.2008 14:16
Cum îl cheamã pe transformerul echipei de rugby Steaua?

 

Florin Vlaicu.

 

 

La ce data au luat spurcatii foc in Ghencea?

la 10 mai 1997

1on27.06.2008 14:36

Cine a marcat primul gol al Stelei în grupele Cupei UEFA?

bodanelu27.06.2008 14:51

parca a fost un autogol al unuia de la standard liege si apoi a marcat Neaga. 2-0 pentru Steaua pe Ghencea

MoWeed27.06.2008 15:02

Dragutinovic daca nu ma insel a dat autogolul ala

1on27.06.2008 15:13

Da. Ivița Dragutinovici.

1on30.06.2008 10:26

La ce meci a fost fãcutã poza asta (și în ce sezon)?

dica.GIF

«12345»