FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua Bucuresti Trivia

«12345»
vlad7514.05.2008 04:03
Care jucãtor din lotul "Sevilla 1986" a jucat și la Dinamo?

Adrian Bumbescu

c.ronaldo1714.05.2008 17:29

Care este cel mai inalt jucator din lotul Stelei? Dar cel mai scund?

MoWeed14.05.2008 17:32

Dorin Goian este cel mai inalt si Petre Marin este cel mai scund. Inaltimile exacte nu le stiu

axl15.05.2008 07:27

Care este cel mai urat fotbalist din Romania, dupa parerea Alinei Plugaru?

bogdanutz715.05.2008 09:40

Mihaita Nesu!

Recoba15.05.2008 10:40

badoi...sau Cernea ...e stransa oricum treaba...iar ca oficial...marian rada ...moama ce cap de maimuta are ala...

razvan_stelist200715.05.2008 18:18

cum era poreclit Victor Piturca?

1on15.05.2008 18:39

"Tunarul din Odorel"

razvan_stelist200715.05.2008 20:25
"Tunarul din Odorel"

se poate sa fi fost si asa,dar eu stiam de "satana"

1on15.05.2008 21:22

"Satana" este poreclit în continuare. Eu credeam cã avea vreo poreclã în perioada în care juca.

 

Numiți 5 jucãtori cu care Victor Pițurcã a intrat în conflict în perioada în care a antrenat la Steaua și care au plecat din cauza lui.

bodanelu16.05.2008 07:15

stiu de Danciulescu si Miu. altii nu`mi mai aduc aminte.

razvan_stelist200718.05.2008 12:34

cine a fost votat "cel mai bun fundas dreapta" dupa parerea suporterilor de revista suporter Steaua?

MoWeed18.05.2008 12:50

Golanski cred...

razvan_stelist200718.05.2008 15:07
Golanski cred...

nu....se voteaza o super echipa all time a Stelei

razvan_stelist200720.05.2008 16:45

este Dan Petrescu :yes: nimeni n-a stiut

razvan_stelist200720.05.2008 16:47

intrebare:cine este considerat cel mai bun mijlocas central din actualul lot al Stelei?

MoWeed20.05.2008 17:58

Ovidiu Petre este considerat(desi eu nu impartasesc aceasta parere)

weeezer20.05.2008 18:46

Cu ce picior a marcat Dica in meciul Steaua - Lens 4-0 din Cupa UEFA? (sunteti naspa daca va apucati sa cautati pe net golurile :P)

bodanelu20.05.2008 18:47

cu stangul daca te referi la golul ala sub bara si dupa care au sarit capra :)

MoWeed20.05.2008 18:48

stangul

1on20.05.2008 18:59
Numiți 5 jucãtori cu care Victor Pițurcã a intrat în conflict în perioada în care a antrenat la Steaua și care au plecat din cauza lui.

 

Reghecampf, Carabaș, Ritli, Vlãdoiu, Radu Niculescu, Dãnciulescu, Miu, Bordeanu și probabil alți destui...

Þin mintã cã și Prodan a încercat o revenire la Steaua prin 2000 și chiar a jucat câteva meciuri dar a plecat dupã aia la Rocar. Nu știu motivul, dar probabil cã tot de sub breton a apãrut.

 

Câți antrenori principali a avut Steaua din 2000 pânã în prezent și care sunt?

weeezer20.05.2008 19:01
cu stangul daca te referi la golul ala sub bara si dupa care au sarit capra :)

 

Raspunsul corect ar fi fost "cu amandoua" daca nu ma insel... 2 goluri, cu... picioare diferite :D

MoWeed20.05.2008 19:13
Câți antrenori principali a avut Steaua din 2000 pânã în prezent și care sunt?

8 antrenori: Piturca, Olaroiu(de 2 ori), Zenga, Titi Dumitriu, Hagi, Pedrazzini, Lacatus, Protasov

1on20.05.2008 19:21

Þeapã. Nu sunt toți. (ªi nu-l includ pe Jiji, nici pe Dorinel Munteanu) Timp de gândire 48 ore.

 

 

PS: V-aș ruga sã vã bazați doar pe memorie, altfel vã furați cãciula.

MoWeed20.05.2008 20:53

Pai din cate stiu eu Piturca a venit prin 2000(nu mai stiu daca iarna sau vara eram mic atunci :rolleyes: ) dupa Ienei...

Apoi a fost Olaroiu cateva etape, a revenit Piturca, apoi Zenga,Titi Dumitriu, Protasov, Olaroiu, Hagi, Pedrazzini ,Lacatus

«12345»