Bogdan...eu tind sa-i dau dreptate lui Ronnie. Daca Tanase a fost bagat direct titular este pentru a se justifica suma de transfer destul de mare. Nici 1 milion cat s-a dat pe Szekely nu e de ici de colo si a pornit si el ca titular...a avut ghinionul sa aiba niste accidentari, doua la numar, exact atunci cand era in forma si cam asta a fost.
Torje ala alearga de mananca pamantul, are simtul golului, e suficient de smecher cat sa stie sa scoata o gramada de lovituri libere, e peste Szekely.
Bogdan, pe mine ma intriga un lucru in cazul tau si al lui Lari. Tocmai pentru ca sunt convins ca va doriti o Steaua puternica, nu-nteleg de ce dati atat de mult credit unui jucator efectiv limitat (pentru ca asta e cuvantul). Ca Szekely au tot fost cu zecile in Ghencea si nu cu genul asta de jucatori faci echipa de valoare. Nu stiu de ce am eu impresia ca Szekely e simpatizat de multi din motive extra-fotbalistice (ba ca e mai rebel, ba ca a avut ghinionul sa joace pe acelasi post cu Nicolita etc).
Daca n-a jucat titular inseamna ca a avut la antrenamente aceeasi indolenta pe care o arata pe teren.
Red blue boy...poate ca fara cei 2 eram si mai sus. Cu grecul in teren echipa nu facea decat sa joace pentru el, cu mingi inalte si atat. Un gol marcat de marele golgheter era muncit de toata echipa.