Sa-l suspende din viata sportiva ?
Care viațã sportivã...? Cã el nu mai e acționar la Steaua de ceva timp... Nici în staful administrativ nu e... Are el nepoții lui...
Sa-l suspende din viata sportiva ?
Care viațã sportivã...? Cã el nu mai e acționar la Steaua de ceva timp... Nici în staful administrativ nu e... Are el nepoții lui...
Acum si-au gasit o noua cruciada, sa retrogradeze Steaua !!!!
Cine-s aliatii ??? Cercetatul penal Jabba yhe Hutt, ,alt cercetat Copos, ,Porumboiu,.....scursurile isi vor da si viata sa se intample asta !!!
Vom avea probleme ........ ![]()
Nu retrogradeaza nimeni dar Uitatzi ce zice Becali
Omu asta nu-i sanatos
"JUCATORII M-AU IMPINS IN PACAT"
JUCATORII SUNT DE VINA! Becali: "EI M-AU INGENUNCHEAT"
Becali arunca vina pierderii campionatului pe jucatori. Seful din Ghencea spune ca fotbalistii l-au ingenuncheat si ca acestia l-au adus in pacat. Becali a declarat ca ca din cauza jucatorilor s-a certat cu toata lumea:
"Fotbalistii mei m-au ingenuncheat. M-au impins in pacat. Am ajuns sa ma cert cu toata lumea din cauza fotbalistilor, care nu au dat tot pe teren. Am o durere in suflet ca nu sunt eu cel care ma bucur, dupa acest sezon", a spus Becali la Fanatik.
"Fotbalistii mei m-au ingenuncheat. M-au impins in pacat. Am ajuns sa ma cert cu toata lumea din cauza fotbalistilor, care nu au dat tot pe teren. Am o durere in suflet ca nu sunt eu cel care ma bucur, dupa acest sezon", a spus Becali la Fanatik.
Ține minte declarația asta si compar-o cu cele pe care le va da peste 4-5 sãptãmâni.
ba voi sa fiti siguri 100% ca daca doamne fereste ne retrgradeaza din cauza lui el lasa echipa
Care-i lunetist pe aici?
Am o treaba pentru el,platesc generos daca-l omoara pe oier...
EXACT CEEA CE SPUN DE CEVA TIMP:ACEST OIER ANALFABET E MAI LAS DECIT O Curca BEATA!
[...],dupa ce ca esti piaza rea la Steaua ai si tupeul de a da in jucatori!doamne,ce mi-ar placea sa plece toti jucatorii si sa-l lase singur,sa joace el si verii+nepotii+ma-sa+fiicele in campionat si in europa!din pacate,e un gind si nimic mai mult!
MORI CIOBANE!SI INAINTEA ACESTUI FERICIT EVENIMENT,PLEACA DIN Ghencea!!
Nu au cum sa ne retrogradeze...Nu le permite regulamentul,asta a adeverit si Mircea Sandu,si si Lupescu!!Iar Iancu ,ar trebui sa isi tina gura,ca multumita Stelei merge in Cupa UEFA ,de pe un loc 6..,locul care acum 1 an,era departe de cupele europene!!
Poate isi da seama cineva din conducerea forumului si inchide acest topic care este o aberatie. Steaua nu poate fi retrogradata pentru ca regulamentul nu o permite.