FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Gloria Buzau 5 - 0

«1234»
1uLy4Nn09.05.2008 15:49
:))))))cica nu a fost blat :-j...astia care cred ca buzaul a jucat corect sa se uite la reluare si sa vada faza de la 0-0 cand un jucator al buzaului a ramas cu zapata si a dat pe langa special, apoi a inceput sa rada la zapata si la suporterii aflati in nord ;)..asta spune tot. ca sa nu mai zic ca cei de la buzau isi legau sireturile la noi in careu (3 la numar) in timp ce Steaua ataca in careul lor :-j..nush ce ati vazut voi din canapea dar spun ce am vazut eu din peluza

 

Fiti seriosi, daca se juca pe bune aveam mari sanse sa luam bataie

 

Prietene!Cred ca ai vazut alt meci:))Faza la care te referi e la 1-0 si nu la 0-0. Daca am ajuns si noi suporterii sa credem ca Steaua nu mai e in stare sa bata pe nimeni fara blat e cazul sa ne schimbam clubul...Ti-e iti recomand clubul celor de la sport.ro, prosport, etc. Succes si LASA-NE!

 

 

 

:))) hai ca ai asa putin umor :-j du-teeeee tareee. (punct) mai bne spune cum s-a vazut de la TV si intreaba pe cei care au fost pe stadion cum s-a jucat meciul ;)...vb dupa

xray_rom10.05.2008 00:08

Ceea ce nu ai realizat tu este diferenta intre blat si joc de vacanta.Crezi ca Steaua s-a omorat pe teren?Daca a batut Steaua, tu stelist spui ca a fost blat.Daca batea Gloria sau era egal, spuneau altii ca a fost blat...Macar aia sunt anti-Steaua...dar tu?

1uLy4Nn10.05.2008 08:07

da asa este ai dreptate.. buzaul era deja in vacanta. nu avea nici un motiv sa joace serios,nici nu se lupta la retrogradare :death:

MARIAN fortza STEAUA10.05.2008 15:09

nu ma intereseaza ce credeti voi==>a fost blat/ba nu a fost<== mie mia placut golu lu D.Moreno,ala cu calcaiu./si oricum Steaua o sa se califice in Champions League si Cefereu' o sa manance bataie pe paine in grupe :))

scorpyfcs14.05.2008 18:21
nu ma intereseaza ce credeti voi==>a fost blat/ba nu a fost<== mie mia placut golu lu D.Moreno,ala cu calcaiu./si oricum Steaua o sa se califice in Champions League si Cefereu' o sa manance bataie pe paine in grupe :))

asa cred si eu..bv... :steag_sah_mic:

 

mi-a placut f f mult golul lui Dayro(ultimul)..da' scorul n-a mai contat..CFR era campioana...da' o sa-si ia bataie la greu..:)):blink:

«1234»