))))cica nu a fost blat :-j...astia care cred ca buzaul a jucat corect sa se uite la reluare si sa vada faza de la 0-0 cand un jucator al buzaului a ramas cu zapata si a dat pe langa special, apoi a inceput sa rada la zapata si la suporterii aflati in nord
..asta spune tot. ca sa nu mai zic ca cei de la buzau isi legau sireturile la noi in careu (3 la numar) in timp ce Steaua ataca in careul lor :-j..nush ce ati vazut voi din canapea dar spun ce am vazut eu din peluza
Fiti seriosi, daca se juca pe bune aveam mari sanse sa luam bataie
Prietene!Cred ca ai vazut alt meci:))Faza la care te referi e la 1-0 si nu la 0-0. Daca am ajuns si noi suporterii sa credem ca Steaua nu mai e in stare sa bata pe nimeni fara blat e cazul sa ne schimbam clubul...Ti-e iti recomand clubul celor de la sport.ro, prosport, etc. Succes si LASA-NE!
) hai ca ai asa putin umor :-j du-teeeee tareee. (punct) mai bne spune cum s-a vazut de la TV si intreaba pe cei care au fost pe stadion cum s-a jucat meciul
...vb dupa
