fratilor, nu mai am rabdare! sunt la birou acum si nu mai pot sa muncesc neam. astept cu infrigurare startul meciurilor. Eu inca mai sper.
Va rog mult, nu il mai contestati pe Laca. Steaua are 5 milioane de suporteri si probabil tot atatia antrenori. Ganditi-va ca Laca e alaturi de jucatori mereu si stie mai bine pe cine sa bage in teren.
Forza Steaua!
Ne vedem diseara la universitate!
