Despotovici - cumparat cu 1m, vandut dupa 6 luni cu 1,5m.Dica - vandut cu 2m
Chiar atat de mica este diferenta dintre cei 2?
Nici macar nu se compara.
Si mai culmea e ca s-au impacat Jiji cu verii lui asa ca nu stiu cum dracu nu profita giovanni de faptul ca Jiji vrea sa vanda tot sa faca cat mai multi bani.
eu cred ca sumele vehiculate sunt mai mici, chiar nu cred ca cei de la porto sunt atat de prosti incat sa dea 6 milioane pe sapunel....
