FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - U Cluj 4 - 0 ( 1 - 0 )

«1234»
c.ronaldo1714.04.2008 12:11
Cum,iar luam gol?... :angry:

 

Pai am inteles ca e titular Banel.. :worthy:

pch_reddog4814.04.2008 12:18

"U" va lua cel putin un punct diseara. Mai ales ca o sa fie si caini in galeria studentilorDinamo%20ultras.JPG

axl14.04.2008 12:20
"U" va lua cel putin un punct diseara.

Mai ales ca o sa fie si caini in galeria studentilor

Un silogism perfect. Nici nu ma asteptam la altceva de la tine.

vlad7514.04.2008 13:15

S-or mai gasi bilete??? Cred ca-i vreo 200 de euro la bisnitari!

Sa-mi bag picioarele ,o sa ma ploua diseara,dar merita! Poate i s-o face mila la vreo semintareasa si ma baga sub cosul ei cu seminte!

Aici chiar invidiez suporerii ghiulesteni,ca pe ei nu-i ploua niciodata ca au au ratie 1:1!!! Un lebadar sau gainar -o samantareasa! Chiar cred ca au mai multe "printease" pe acolo!

Am inteles ca vine si ungurul roman in galeria Clujului! Ce de rahat sunt astia!

MALDINI_STEAUA14.04.2008 13:29

Cred ca se vor mai gasii bilete.Te duci putin mai devreme la stadion si vei gasii

DelPiero1014.04.2008 14:04
"U" va lua cel putin un punct diseara. Mai ales ca o sa fie si caini in galeria studentilorDinamo%20ultras.JPG

Or sa fie javre la meci?Sper sa veniti cu fularele la voi... :rolleyes::thumbsup:

MALDINI_STEAUA14.04.2008 14:20

@DelPiero10

 

Aia nu se duc nici la meciurile lor , ce sa caute in Ghencea ?

wlaxad14.04.2008 15:39

fratilor il baga titular pe Baciu in loc de rada de ce oare frate ca rada sia facut datoria la Steaua :chair: :chair: :chair:

MoWeed14.04.2008 16:18
"U" va lua cel putin un punct diseara. Mai ales ca o sa fie si caini in galeria studentilorDinamo%20ultras.JPG

=))))) asta ai gandit-o tu. Voi abia daca sunteti 50 la voi acasa la meciuri si veniti in Ghencea. Frustrareaa e mare ratatilor=))

pch_reddog4814.04.2008 17:49

Vorbeste frumos. Nu da dovada ca esti tu insuti un frustrat, jignind pe altii.

 

In caz ca nu ati aflat, galeriile lui Dinamo si a Universitatii sunt infratite. Deci o sa fie si dinamovisti la meci, asa cum au fost si pe alte stadioane.

clausblaus14.04.2008 17:51

GOOOOOOOOOOL Steaua......SA MOARA DE OFTICA COALITIA CFR-ISTA!!!!

dr.adrian914.04.2008 17:56

unde vad meciul pe net.

sopcast nu merge si nici gsp kktului

 

http://gsp.ro/stire/conform-unui-sondaj-co...eaua-63955.html

raul stelistu14.04.2008 18:42

Dupa gol am lasat-o mai moale.sper sa le mai dam 2 dupa pauza.

Sa crape de ciuda mizeriile de sub pod si echipa fara romani...........m....e la infinit frustratilor :steag_sah_mic:

zamainmenu14.04.2008 18:49

Cu jocul asta vom face furori la toamna in CL.

forever_STEAUA14.04.2008 19:05

Nu jucam nimic :(

forever_STEAUA14.04.2008 19:08

Goooooooooooooooooool Golanski!

cristian8614.04.2008 19:11

Ma tem ca Golansky merita si un rosu.

forever_STEAUA14.04.2008 19:17

Corect, s-a lasat dus de val...

forever_STEAUA14.04.2008 19:34

Gooooooool Neaga!

 

 

Sa mai zic?!?!

 

 

Goooooooooooooooooool Dayro!

septi_eu14.04.2008 19:42

SUNTEM NEBUUUUUUUNI !!!!! :fular-campionii: :yeahh::steagcruce::drunk:

Joga Bonito14.04.2008 19:43
SUNTEM NEBUUUUUUUNI !!!!! :fular-campionii: :yeahh::steagcruce::drunk:

 

Super Steaua!

Sebi12314.04.2008 19:47
:))))))))))))))) 4-0 ce muci sunt Universitatea Cluj =))))))))))) forzateaua !
xDaJACKALx14.04.2008 19:48
Shoooooooooooooooow fularsteaua2:steagcruce:
clausblaus14.04.2008 19:48

Una peste alta am vazut un meci frumos si multe goluri.Crapa inima in multi cu siguranta!...si ma bucur!Oare ce fata o fi facut Borcea...pardon Borcea ?As vrea sa-i aud pe cei de la CFR tipand in gura mare ca a fost blat.HAHAHA! S-o tinem tot asa,DOAMNE AJUTA!

Dragutzul_stelistul14.04.2008 20:30
Vorbeste frumos. Nu da dovada ca esti tu insuti un frustrat, jignind pe altii.

 

In caz ca nu ati aflat, galeriile lui Dinamo si a Universitatii sunt infratite. Deci o sa fie si dinamovisti la meci, asa cum au fost si pe alte stadioane.

Ce caini au fost la meci ma??? :))) 15 insi in galerie la ei :)))) yo sunt fleasca :))) am venit ud aksa :)))

«1234»