FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Dacia Mioveni 2 - 0

«1238»
fcsteaua.ro06.04.2008 16:44

Steaua: Zapata - Golanski, Goian, Ghionea, Petre Marin - Neaga, Pleșan, Rãdoi, Mendoza - Dica, Pepe

 

Antrenor: Marius Lacatus

 

Au mai jucat: Badea, Nicolita si Habibou.

 

Mioveni: Stanca - Scarlatache, Olteanu (cpt), Voicu, Vladu - Balauru, Claudiu Ionescu, Andrei Neagoe, Robert Neagoe - Hristu Chiacu, Chihaia

 

Antrenor: Sorin Cartu

 

Au mai jucat: Trofin, Baicu si S. Pol.

 

In minutul 49 Goian inscrie dupa un corner executat perfect de Mendoza.

 

In minutul 56 Pepe Moreno majoreaza scorul dupa ce reuseste sa-l invinga pe Stanca cu un sut din interiorul careului.

 

Cu aceasta victorie si cu infrangerea Clujului pe teren propriu cu Pandurii Tg. Jiu, Steaua are prima sansa la titlul de campioana.

 

Click aici pentru clasamentul Ligii 1
rivelino06.04.2008 17:01

Trebuie neaparat Nicolita in seara asta.Va fi esential.Un jucator de valoarea lui poate destabiliza autobaza argeseana.

alexmk1706.04.2008 17:03

Golaaaaaaazzzzzzzoooooooo, Panduriiiiiiiii! 2-0 la cefere! Sa speram ca rezista bravii panduri si ca noi vom bate autobaza mioveni!

xDaJACKALx06.04.2008 17:05

Deja au inceptu suspiciunile, se pare ca nici meciu asta nu avem voie sa-l castigam

rivelino06.04.2008 17:05

E e Pandurii.e e Pandurii

AKM-4706.04.2008 17:09

Fratilor s-au intalnit Virgil Becalli cu Sorin Cartu daca batem e blat asa ca asteptativa maine la titluri bune... Forta Steaua! Batem pe Mioveni si suntem pe locul 1 unde Steaua nu a mai fost din a 2-a etapa parca, nu?

fular-campionii

IONUTZ-CIPRIAN06.04.2008 17:10

E blat domle la Pandurii!!

alexmk1706.04.2008 17:11

Ba, adevarul e ca daca joaca Steaua Titulari cu Steaua Rezerve, or sa zica ca a fost blat! Serios! O sa fie la sport.ro!

 

Pai daca numai Steaua face audienta!!!!

 

Hei, Hei, Pandurii! min 75: cefere-Pandurii 0-2!

Roger06.04.2008 17:16

Sper ca in aceasta seara sa putem canta: "Cine e pe primul loc, cine e pe primul loc, Steaua eeee, Steaua eeee!"

ros-albastru4ever06.04.2008 17:18

2-0 pentru Steaua,iar diseara vom reveni acolo unde ne este locul,in postura de lideri :Dfular-campionii .... Multumiri echipei Pandurii :steagcruce:

stelistu din sm06.04.2008 17:19

eu zic ca o sa batem cu 3,4-o, mai les ca CFR probabil pierde cu Pandurii

hai Steaua!!!

Dragoshel06.04.2008 17:20

eu zic sa batem si cum 1-0, numai SA BATEM

alexmk1706.04.2008 17:33

Gata! Scor final: cefere- Pandurii 1-2!

Forzza Steaua! Hai sa batem!

Alexutzu 4 Fc. STEAUA06.04.2008 17:36

CFR Cluj 1 - 2 Pandurii =)) Forza Steaua ! si ajungem pe 1 :X \:d/ fular-campionii fular-campionii fular-campionii fular-campionii fular-campionii

Raulredblue06.04.2008 17:37

asa mai merge...ce echipa...chefere....incredibil..:))))...nu jucam nici noi cine stie ce fotbal....da astia sunt penali frate....pe bune....FORZA Steaua...spre 24..acum se poateee....

zloty06.04.2008 17:41

ce are Dayro de nu joaca ???

Ce presimtire am avut cu Pandurii la pariuri:D

 

ps: ma infioara gandu ca o sal vad pa Banel fosforescent:)))

costhinia06.04.2008 17:42

de acum depinde NUMAI DE NOI SA FIM CAMPIONI. cam bizar, nu?

sunt sigur ca vom fi iarasi campioni.

cRiss4Steaua06.04.2008 17:47

Dayro moreno e inclus in lot ?

fsoica06.04.2008 17:59

nu jucam nimic nimic nimic

Fear06.04.2008 17:59

execrabil joc... chiar daca e la inceput.. da nu se leaga 2 pase draq

fsoica06.04.2008 18:02

jucam o idee mai slab decat CFR, care joaca ff prost

zloty06.04.2008 18:03

Dica iar doarme in post ,si cand pe la el trec toate baloanele:((

fsoica06.04.2008 18:06

EU zic ca avem cea mai proasta Stea din ultimii 20 si ceva de ani, de cand ma uit eu la fotbal...

yo_marius06.04.2008 18:07
Dica iar doarme in post ,si cand pe la el trec toate baloanele:((

 

De fapt, pe la Mendoza trec mai multe baloane. :wink:

 

@fsoica

 

Daca iti spun sa ne scutesti cu "impresiile alb-rosii" o sa ma asculti?

zloty06.04.2008 18:08
De fapt, pe la Mendoza trec mai multe baloane. :wink:

nu cred , tzi se pare pentru ca mendoza chiar face ceva cu mingea

«1238»