30.03.2008 15:05
UFFFF! Bine ca am castigat, ca asta era meci de maxim un punct de luat! Urmeaza meciul cu Autobaza Mioveni in Ghencea si urmatorul chin, Bistrita la Reghin, parca!
Astea sunt meciuri grele de suferit, dar daca luam punctele suntem pe drumul cel bun!
