FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Vaslui - Steaua

«1234»
alexmk1730.03.2008 14:15

Ba, daca faci scoala de antrenori iti dai seama ca tre sa joci cu Banel????

Sa dea draq daca inteleg de ce-l baga toti pe Banel! Adevarul e unul singur: Absolut toti antrenorii care il baga pe Banel nu stiu fotbal! Am mai spus-o si se demonstreaza: Lacatus nu are nici o treaba cu antrenoratul! A vazut cineva o pasa buna a lui Banel??? Absolut nici una! De centrari nu vorbesc, ca saracul e catastrofa! Partea dreapta e moarta, partea stanga e cu Banel, deci e varza! Macar egal sa obtinem, ca poate dau aia o chifla sau noi un autogol!

Nu se poate sa scapam de Lovin si noi sa-l bagam pe Banel! Sa-i spuna draq careva lui Lacatus, ca Banel e paralel su fotbalul! Este inadmisibil sa ne inscriem la 100 de metri si noi sa ne taiem la picior inainte de cursa(adica sa-l bagam pe Banel)! Ba, eu nu mai suport! Ii doresc lui Banel sa se accidenteze grav! Asta e, stiu ca nu e bine, dar nu mai pot! Daca rahatii de antrenori il mai baga, asta sa i se intample! Daca nu-l mai baga ii doresc toata sanatatea! Bagati-l ba pe Banel la 4-0 pentru noi! NU se mai poate! Ce dracu viteza avem noi , cand Banel nu stie sa faca superioritate, pasa, demarcare! El e cu alergatul si faulturile si lufturile! REstul inseamna fotbal!

 

Stiu ca e jale, dar parca mai bine il baga pe Surdu! Macar ala e varza, dar nu e Banel! NU MAI SUPORT BANEI!

vali badea 930.03.2008 14:17

Remarcatii mei in prima repriza au fost:

-Pepe Moreno prin 6 pase gresite

-Mendoza printr`o centrare trimisa total aiurea

-Dica printr`un fault..

Sper ca in a 2a repriza sa il vad p Badea in locu` lui Banel habibou in locu` lui pepe !

Forza Steaua castigam cu 1-0 forzateaua

fedora30.03.2008 14:18

Iese Banel.

Sa inceapa fotbalul!

alexmk1730.03.2008 14:18

esteeeeeeeeeeeeeee! A iesit Banel!

MoWeed30.03.2008 14:18

In sfarsit a iesit Banel! :worthy:

revivo30.03.2008 14:18

In sfarsit!!!!

A iesit Nicolita.

LARI30.03.2008 14:18

EEEESSSSSTTTTEEEE!!!! A iesit Baneeeel!

 

Hai Neaga! Fa-ne mandri!

Tupac Amaru30.03.2008 14:20

Sper ca Steaua sa castige in deplasare macar astazi, de ziua mea....desi parca Lacatus face tot ce este posibil sa nu castige....in fine, este chiar foarte important sa castigam, tinand cont si de meciul de diseara.

LARI30.03.2008 14:22
Sper ca Steaua sa castige in deplasare macar astazi, de ziua mea....

 

LA MULTZI, MULTZI ANI!!!! TOT CE-TI DORESHTI!!!

colaps30.03.2008 14:30

hai sa-i vedem pe Habi cu tineretea lui si Vali Badea cu ambitzia lui nebuna dupa ce a fost facut in toate felurile de porumbelul ala de la Vaslui...

ole oleeee ole oleeeee

a bagat golul pepeeeee...

vali badea 930.03.2008 14:30

Intra Vali Badea...Hai Badea macar tu sa ne faci fericiti!Forza Seaua !

MoWeed30.03.2008 14:32

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!

In sfarsit....

LARI30.03.2008 14:32

GOOOOOOL!!!!

 

Ia uite, bah, la el! N-a facut nimic tot meciu' da' a bagat-o-n atze!!!!

 

BRAVO, PEPE!!!!

SuperstaR1830.03.2008 14:33

GoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooL PEPE Morenoooooooooooooooooo \:D/

:steagcruce:fular-campionii

Nu se poate :O cum iese Banel de pe teren, cum dam gol. Asta chiar ca e tactica buna :O

Raulredblue30.03.2008 14:33

in sfarsit...doamne ajuta..

alexmk1730.03.2008 14:34

gol gol gollllllllllllll! Pepitoooooo Morenoooooooo!

fedora30.03.2008 14:34

Yey!

 

M-am prins: adormim adversarii prin Banel, iar cand il scoatem lovim fulgerator!

Genial!

ANTIgigi30.03.2008 14:34
Remarcatii mei in prima repriza au fost:

-Pepe Moreno prin 6 pase gresite

-Mendoza printr`o centrare trimisa total aiurea

-Dica printr`un fault..

Sper ca in a 2a repriza sa il vad p Badea in locu` lui Banel habibou in locu` lui pepe !

Forza Steaua castigam cu 1-0 forzateaua

 

Noroc ca ai aparut tu cu statistica domnule analist !

revivo30.03.2008 14:35

BRAVO PEPE!!!

SUPER ATACANT!!!

MEREU LA BATAIE!!!!

MoWeed30.03.2008 14:35
Yey!

 

M-am prins: adormim adversarii prin Banel, iar cand il scoatem lovim fulgerator!

Genial!

=))))

Vitalik_Stelistu30.03.2008 14:35

Gooool Pepe Morenoooooooooooooo

LARI30.03.2008 14:50

Iar ne-am retras... Ooooffff!!!! Acu' are si arbitru' motiv sa dea o groaza de lovituri libere din preajma careului...

MoWeed30.03.2008 15:01

Am ajuns la egalitate de puncte cu franarii

Jocul insa n-a avut nici o imbunatatire fata de etapele trecute....

vali badea 930.03.2008 15:01

BV Baieti! o victorie muncita ..Steaua pe primu loc :x

dax4730.03.2008 15:03

Cat ne chinuim, cat ne chinuim, la o sticla de vin. Dar e victorie, sunt 3 puncte, suntem pe primul loc.

Macar sa le castigam pe toate cu 1-0. Cel mai important e rezultatul. Spectacolul ramane sa-l vedem in Champions League.

 

Acum comutam de pe postul de buzunar national TV pe TVR 1 ca sa vedem ce fac fetele noastre la handbal. Hai Romania !

«1234»