Bafta! Sfortza fie cu voi si clanul Becali!
Tu chiar nu vrei sa intelegi. Il urasc pe Becali, dar tin cu Steaua. Nimic nu e alb sau negru, totul e gri. Revenim la discutia care a mai fost: Becali e de vina, dar nu se poate face nimic impotriva lui. Eu nu pot ramane indiferent cand e un meci al Stelei. Nu pot sa-mi beau berea la terasa si sa raman indiferent.
Si care e faza cu "mafia BUCURESTEANA"?
