FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vaslui - Steaua 0 - 1 (0 - 0)

«1234»
metzzz31.03.2008 20:56

Dorinel , Dan Petrescu si sabau sunt singurii pe care nu ii cred in stare sa tranteasca

un meci , exceptand echipele cu pretentii la cupele europene :)

in rest orice e posibil!

lakinstone01.04.2008 09:58

Jderule nu prea cred ca conteaza data cand m am inregistrat iar referitor la ce ai zis,am o varsta la care nivelul meu d percepere e foarte bun...mai ales cand vine vorba d fotbal...ce pot sa ti raspund...nu cred ca am jignit echipa prin ce am zis poate doar pe Gigi care nu l consider facand parte din aceasta echipa..iar p Dorinel il admir pentru ce face si ce a facut mai ales pentru Steaua dar motivul pentru care porumboiu ii cere sa si dea demisia nu cred ca este pentru ca echipa nu a jucat bn si asta cred ca sti si u...

:notangel:

«1234»