31.03.2008 20:56
Dorinel , Dan Petrescu si sabau sunt singurii pe care nu ii cred in stare sa tranteasca
un meci , exceptand echipele cu pretentii la cupele europene ![]()
in rest orice e posibil!
Dorinel , Dan Petrescu si sabau sunt singurii pe care nu ii cred in stare sa tranteasca
un meci , exceptand echipele cu pretentii la cupele europene ![]()
in rest orice e posibil!
Jderule nu prea cred ca conteaza data cand m am inregistrat iar referitor la ce ai zis,am o varsta la care nivelul meu d percepere e foarte bun...mai ales cand vine vorba d fotbal...ce pot sa ti raspund...nu cred ca am jignit echipa prin ce am zis poate doar pe Gigi care nu l consider facand parte din aceasta echipa..iar p Dorinel il admir pentru ce face si ce a facut mai ales pentru Steaua dar motivul pentru care porumboiu ii cere sa si dea demisia nu cred ca este pentru ca echipa nu a jucat bn si asta cred ca sti si u...
![]()