FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Emerich Jenei

«1235»
MoWeed21.03.2008 22:26

La multi ani domnule Emerich Jenei!!! Sper sa va mai vad in stafful Stelei in viitor....

1on21.03.2008 22:45

Printre puținii domni adevãrați din fotbalul românesc.

stelistu_621.03.2008 22:49

La Multi Ani, D-le Ienei ! Respect etern ! O adevarat legenda...

MoWeed21.03.2008 22:57
Printre singurii domni adevãrați din fotbalul românesc.

Un mare adevar....

predatorpulse721.03.2008 23:36

La multi ani domnule Ienei,va uram ani cat mai multi,un om despre care nu poti vorbi de rau,un gentleman adevarat si un antrenor foarte bun.

Interesant cum azi e ziua lui Ienei,Radoi si a lui ov Petre,3 oameni importanti pentru trecutul si prezentul Stelei.

 

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

alexynho22.03.2008 08:52

Cel mai mare antrenor al istoriei noastre. La multi ani unui adevarat domn (vorba precedentilor mei).

JDERUL22.03.2008 15:00

La multi ani nea EMY! Sa-ti ajute Dumnezeu in tot ceea ce-ti pui in gand! Iti multumesc inca o data pentru ca ai facut posibil miracolul acelui ,,7 MAI 1986"!

c.ronaldo1722.03.2008 19:02

La multi ani domnului Emerich Jenei! Respect!

DelPiero1022.03.2008 20:41

La Multi Ani celui mai mare antrenor din istoria Stelei!Multa sanatate domnului Inenei!

cristian8622.03.2008 21:18

La multi ani , Maestrului.

stefan0122.03.2008 21:46

Oare cand o sal avem antrenor....

MoWeed23.03.2008 08:25
Oare cand o sal avem antrenor....

Cand n-o sa mai fie Jiji patron...

MoWeed24.03.2008 18:37

Uitandu-ma astazi la stirile mondene de la Pro TV care au numele de "stiri din sport" am auzit cum ca 200 de fosti jucatori vor fi medaliati de presedinte inaintea meciului cu Rusia

Dar blasfemie......de pe lista acestor oameni care au facut multe pentru fotbalul romanesc lipseste Emerich Jenei. In acelasi timp "marele" Il Muce este pe lista.....

RobYnho24.03.2008 19:17

Poate sa'l "convoace " pe Mucescu oriunde, ca de stofa de tigan nu va scapa in veci.

mountytoma29.05.2008 11:57

invidia fata de nea Imi este enorma. nu uitati ca antrenorul secolului trecut a fost ales un altul, Iordanescu. desi ceea ce a realizat Emeric Jenei este inegalabil: castigarea Cupei Campionilor Europeni.

 

avea darul de a face echipa sa joace atat de frumos, de a face jucatorii sa se inteleaga atat de bine intre ei, incat pentru mine este si va fi cel mai bun antrenor al Romaniei.

 

Lucescu nu este decat un biet pomanagiu ce nu poate dormi de grija succeselor lui nea Imi. s-a vazut si la seara campionilor diferenta de stofa, cand mucea s-a milogit de adversari sa il lase sa ajunga la minge pentru a-i da pasa de gol lui sburlea...

razvan_stelist200723.06.2008 21:45

un mare om de fotbal,un om care se pricepe cu adevarat in meseria de antrenor...doresc multa sanatate acestei legende ros-albastre,dupa mine omul cel mai important din istoria Stelei

Fc Alin11.08.2008 13:59

Ce MARE antrenor bravoo Ienei esti cel mai bun antrenor din toate timpurile Stelei!!! :hmmm::yes:

Marian-Steaua21.09.2008 19:02

Oare se va mai intoarce vreodata la Steaua ca antrenor ?

Blackzie07.11.2008 23:22

A fost un antrenor extraordinar! Ii iubesc accentul :happy:

raul stelistu08.11.2008 07:35

La multi ani.

PS intr-o zi am fost in piata sa cumpar ceva fructe si cand ma uit in spate pe cine vad............domnul Ienei cumpara ceva morcovi.Simplu,modest fara figuri am stat de vorba putin chiar daca se grabea.Respect

MarkCortez07.01.2009 03:17

Hei Hei Hei / Galeria lui Ienei / Hei hei hei. :steag_sah_mic:

Stanici10.01.2009 07:00
Hei Hei Hei / Galeria lui Ienei / Hei hei hei. :steag_sah_mic:

sau gradinita :))). Una peste alta, gradinita de acum 10 ani le-a cam rupt mufa celor cae guitau chestii de genul pe-atunci!

Guardian10.01.2009 08:52

cred ca ar merita si nea Jenei , un loc de munca la Steaua , macar pentru al sfatui pe Lacatus din cand in cand .

MoWeed10.01.2009 08:54

@Guardian

 

Vise, Ienei nu va lucra cu jegul vreodata....

redondo10.01.2009 10:38

Eu zic ca ar veni daca i s-ar propune ceva.Dar nu stiu cat de mult ar putea sa ajute cu ceva.Jenei a iesit de mult timp din fotbalul mare.

«1235»