1. ABONAMENTE - Clubul ar trebui sa inceapa din timp vanzarea de abonamente, cu o luna doua inaintea inceputului noului sezon astfel incat toti cei care sunt plecati in vacante sa isi poata lua la un moment dat abonamentul. Merita 100% si daca mergi doar la derbiuri tot sezonul! Dar daca stii ca ai abonament o sa mergi mult mai des stiind ca nu mai stai la cozi, intrarea pe la porti e mult mai simpla, lipsita de prea mare inghesuiala
2. Cei care au fost papacliti platind biletul la suprapret sa aiba posibilitatea sa mearga si la culb cu numele inscris pe bilet dar si la sectia de politie si sa-l reclame pe respectivul tigan! caci 99% dintre bisnitari sunt colorati borati. E prea de tot ce se intampla in tara asta. Majoritatea nenorocirilor de la ei vin, facandu-ne tara de ras cu succes! Cum sa nu fi rasist cand vezi ca singura lor preocupare este de a fura, jefui, ciordi...?
