Sâmbata 8 martie, de la ora 20:45, Steaua va intalni la Târgu Jiu, echipa gazda Pandurii.
Meciul se disputa in cadrul etapei a 22-a si va fi transmis de Antena 1.
Dupa victoria superba impotriva ingâmfatului CFR, speram sa facem acelasi joc bun si sa obtinem cele 3 puncte puse in joc in resedinta judetului Gorj.
In tur rezultatul a fost egal: 0 - 0.
FORZA Steaua!
