FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amical / Steaua - Lokomotiv Sofia 1 - 0 (0 - 0)

«12345»
flo220307.02.2008 16:11
ati innebunit cu Elton... cum ar fi fost daca... cum era daca... daca era si ala...

Nu e Elton si gata, jucam cu ce avem.

 

 

ia un calmant , sa nu faci tensiune !

Tudor_BOSS07.02.2008 16:11
Un + pentru Lovin ,Surdu,Dayro si Badea

 

 

Ps: Astia care-l criticati pe Lovin [..] ce doriti sa faca mai mult decat sa recupereze baloane la mijlocul terenului ?

Ai inebunit cu nesimtitul de Lovin,scuza-ma dar nu stiu la ce meci te uiti,in rest echipa buna(fara 8 titulari).insfarasit avem atac super.Forza Steaua

1uLy4Nn07.02.2008 16:11
Oaaaa,Mendoza a rupt plasa!Cu Dayor,cu Mendoza,cu Pepe si Dica,de nimeni nu ne e frica!Mai incape Dica? :blink:

 

nu cred ca mai are loc Dica. este destul de lent pentru ce joaca strainii Stelei si pentru ce trebuie Stelei

MoWeed07.02.2008 16:12

Super gol.

Nu stiu ce se intampla in ultimul timp dar Vali Badea e degeaba pe teren

 

 

Ce gor era sa dea Daryo se pare ca in sfarsit s-a adaptat si el...

baranceanu07.02.2008 16:14

woow...super gol...sincer daca as fi in locul lui Lacatus as juca cu 4 atacanti mendoza si pepe impinsi si cu Dica si Dayro mai in spate....maaama ce sut a dat Dayro acum

st_194707.02.2008 16:15
Ai inebunit cu nesimtitul de Lovin,scuza-ma dar nu stiu la ce meci te uiti,in rest echipa buna(fara 8 titulari).insfarasit avem atac super.Forza Steaua

 

Tudor , nu este doar parerea mea ..in fine .. nvm

 

Nu-mi vine sa cred ce vad :

 

" Mai are Dica loc la Steaua ?" [ :)))) ]

 

Pai acum 5 zile toti il laudati ca vai , ca nu stiu ce salvatoru` ,doar Dica da gol .. si acum ?

MoWeed07.02.2008 16:17

@st_1947

 

Bine zici cu Dica pana acu cateva zile toata lumea il numea salvatoru, toti ziceau ca iar stam in Dica....

alexmk1707.02.2008 16:19

LA Mendoza se vede ca are simtul portii si cam din orice pozitie trage cam pe poarta!

 

La Lovin si Rada se vede ca nici daca ar da din 2 metri nu ar nimeri poarta! Deviza este: Cat mai sus, poate nimerim un avion!

 

Dayro Moreno stie cu mingea si are simtul portii! Stie fotbal! Problema e ca o sa revina Banel, care in afara de viteza nu are nici o calitate: plasament, deposedare, centrare, pasa adancime, marcaj, pasa = ZERO!

 

Vali Badea, pare lent, nu mai are siguranta pasei, imobil, preluari foarte largi, nu prea mai are loc! Trebuie sa puna osul sau va ajunge a 3-a rezerva de varf, dupa Pepe si Habibou!

aym07.02.2008 16:21

as vrea sa-l vad pe golansky in locul lui Petre Marin pe dreapta

si desi nu se poate in meciul asta :) pe pepe moreno in locul lui Badea.

cred ca le-am da 3 0 bulgarilor

AdrianUltras2507.02.2008 16:23

Nu va mai certati si nu mai faceti echipe.

E foarte bine ca avem solutii.Nu imi pasa cine sta pe banca si cine e titular atat timp cat Steaua joaca bine.Nici voua nu ar trebui sa va pese.Bine ca avem!

White_R07.02.2008 16:27

E bine ca marcheaza strainii trist e ca inafara de ei nici un alt jucator nu poate marca dinafara careului pentru ca mananca sticsuri si-s rahitici (poateDica si ala plasat nu in forta )

Raul198807.02.2008 16:28

eu nu inteleg de ce in ultimele doua amicale Petre Marin a jucat titular si Golanski a fost reserva :mellow:

MoWeed07.02.2008 16:30

Ochirosii nu era accidentat???

AdrianUltras2507.02.2008 16:31

Raul1988

 

pentru ca Petrica nu prea jucase pana atunci.

plus, Golo si-a aratat valoarea,si-a castigat locul de titular.Trebuie rulate si rezervele.

 

 

 

De intrat a intrat Alex Iacob, nu Ochirosii!

 

Alex Iacob are nr 21!

boggie07.02.2008 16:32

Dobitocul asta de comentator numai prostii scoate pe gura...era Alexandru Iacob, nu Ochirosii

MoWeed07.02.2008 16:32

Aha.....ma miram eu...comentatori de la sport.ro ce sa le ceri?

AdrianUltras2507.02.2008 16:34

Va intra Bogdan Mustata cu nr 28

 

probabil ca cei de la sport ro vor zice ca e Gigel Coman:))

aym07.02.2008 16:35

is curios daca o sa mai vedem ceva interesant la poarta bulgarilor acuma dupa iesirea lui Dayro si a lui mendoza

sincer, ma indoiesc.

Dayro a jucat de nota 10 astazi

zloty07.02.2008 16:35
Ochirosii nu era accidentat???

nu cred ca e Ochirosii cred ca alex Iacob a intrat

MoWeed07.02.2008 16:39

Bine ca le da Lacatus sanse si tinerilor.

Daryo a fost cel mai bun de la Steaua azi se pare ca ii convine pozitia asta...

Tudor_BOSS07.02.2008 16:39
Un + pentru Lovin ,Surdu,Dayro si Badea

 

 

Ps: Astia care-l criticati pe Lovin [..] ce doriti sa faca mai mult decat sa recupereze baloane la mijlocul terenului ?

Nu stiu cum poti sa-l susti pe dupa ce la lucrat pe Hagi si a dat m..e un meci intreg tribunei.Macar daca ar fi un jucator cat de cat dar eu nu-l vad de Steaua(asta daca vrei performanta).

Tudor_BOSS07.02.2008 16:44

Cred ca insfarsit avem echipa

mikkke07.02.2008 16:47

Atac veninos al lui Badeaaa si .... se stinge...

Pentru a cata oara?? Bine macar ca are cine sa dea gol la Steaua, speram sa ramana asa...

AmuntBoy07.02.2008 16:47

uite si tu la Vali Badea ... in ultimul minut

 

pai cum sa castige locul de titular in fata lui pepe?

boggie07.02.2008 16:48

mi s-a parut mie, sau si-a luat Badea niste "incurajari" de la spectatorii aia dupa ultima ratare? :)

«12345»