FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amical / Steaua - Lokomotiv Sofia 1 - 0 (0 - 0)

«1345»
teodor200108.02.2008 19:22

mendoza a facut un joc bun.chiar nu ma asteptam.jos cu surdu :dry:

 

 

 

 

 

 

spre24 steag3 spre cl steagro

MyLove4R209.02.2008 18:36

Mendoza a facut treaba buna si golul a fost superb!!! Am cistigat 5 meciuri la rind si cred ca acest lucru se datoreaza in mare parte (si) noilor colegi veniti la fularsteaua2 Respect Mendoza! Respect Moreno!

«1345»