02.02.2008 14:17
suga o... acadea
suga o... acadea
mare si gustoasa
asa cum ii
place unui porc
mare si gras
.Dar in 2012
,cand se pregatea
sa devina tata
lor,al emo-ilor
s-a intamplat
sa`l trosneasca`un
gand cam deplasat:
daca as merge
la Gigi acasa
sa-i spun asa:
"la palat hahalero!!!"
"Zmarandescule, taie porcu
(pac-pac)
,beleshte o oaie,
si apuca-te (de)
cantat o colinda
deaia cu Steaua
in timp ce
sugi o mare (acadea-asta ca sa nu va vina idei!!)
acadica chupa-chups
.Sugand acadeaua spuse: