FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

3rd Word Story

«1171819202197»
yo_marius03.02.2008 10:45

-E de "coacaze pakistaneze"!!! (acadeaua)

c.ronaldo1703.02.2008 11:41

dar e BUUUUNNNAAAAA

cristi_mold03.02.2008 12:27

,BUUUUNNNNAAAA rau domn'le

danimarcu03.02.2008 12:34

"parca ar fi

c.ronaldo1703.02.2008 12:45

.. sau parca n`ar fi..

yo_marius03.02.2008 12:48

totusi......parca e

novac03.02.2008 12:52

sau parca nu.

c.ronaldo1703.02.2008 12:58

Deci: Este sau nu?

benzina03.02.2008 13:07

un joint cu

c.ronaldo1703.02.2008 13:09

cu frisca "Giovanni"

micutZu' Deni03.02.2008 17:25

si cu crema (de)

fedora03.02.2008 17:59

whisky Johnny Walker

hooltras03.02.2008 18:40

.mai da-mi una

danimarcu03.02.2008 19:43

mai gustoasa si

benzina03.02.2008 20:30

ghiata cuburi in

yo_marius03.02.2008 21:34

pachetul de servetele

danimarcu03.02.2008 21:35

sa ma racoresc

benzina03.02.2008 22:11

.In ciuda faptului

fedora03.02.2008 22:54

ca lumina venea

yo_marius03.02.2008 22:55

cu o fanta

cristi_mold04.02.2008 07:27

dinspre stanga si

benzina04.02.2008 12:46

orbind am spus:

yo_marius04.02.2008 13:46

off-side clar dom'ne!!!!

cristi_mold04.02.2008 14:26

Apoi, dupa ceva

danimarcu04.02.2008 16:19

meditatii suplimentare, zise:

«1171819202197»