31.01.2008 16:08
cat mai tru.
cat mai tru.
Intr-o zi insorita
, acesta realizase ca
nu mai vroia
sa poarte izmene
fiindu-i jena
de vecina de
la etajul 3.
Ea, o fetiscana
simpatica,dar plinutza
de 3xfemeie,
emo, ca si el
conducea un X5
, fuma numai Kent8
atragandu-si invidia
vecinelor de bloc
Disperat, porcul, incerca
mirajul radioului, sperand
in van ca
va deveni 'diva'.
In plina criza
alege sa se
exprime direct in
( app, ce tare-i porcu' in momentul asta)
cel mai penibil
mod cu putinta
(chiar a fost tare porcul)