intotdeauna exista "constrangeri" si orice antrenor e obligat sa gaseasca solutii! el raspunde si la bine si la rau!
sincer sa fiu,ma asteptam la mai multe din partea unui om care ma trimite sa lecturez cativa ani pentru a putea discuta cu el.
raman la parerea ca tu traiesti intr-un univers paralel!!spune-mi si mie cum poate sa raspunda de rezultate si ce solutii poate sa gaseasca un antrenor "constrans" sa-si schimbe sistemul tehnico-tactitc pentru a-i face loc unuia sau altuia??
eu stiu ca o data ce a fost "constrans" sa faca ceva impotriva vointei lui,orice antrenor isi da demisia in secunda 2 sau,in cel mai rau caz,nu-si asuma responsabilitatea pentru rezultat.
P.S. te-am jignit eu in vreun fel??
